Wpis z mikrobloga

@Stallion45: jak zwykle merytoryczne od foliarza, obecna sytuacja tylko pokazuje że krzywa Gaussa iq to brednie bo takich młotów jak ty ujawniła się niesłychana ilość
  • Odpowiedz
@Stallion45: ale czy ty matole nie rozumiesz że żeby to miało jakikolwiek sens noszenie maseczki musi być obligatoryjne? No nie, nie rozumiesz bo przecież KAGAŃCE ograniczają Twoją wolność a żeby nie dostać mandatu pewnie będziesz nosił materiałową maseczkę która przepuszcza jak najwięcej, zgadłem? I to tylko żeby mandatu nie dostać bo na takie robaki potrzebny jest bat, argumentami nie przemówisz.
  • Odpowiedz
Ja nie powiedziałem nigdy złego słowa o ludziach w maseczkach a widziałem tu już multum wysrywów o ludziach, którzy chcą decydować o tym w jaki sposób inni mają dbać o swój własny stan zdrowia


@Stallion45: problem jest tego typu, że noszenie maseczki nie wpływu na Twój stan zdrowia tylko może wpływać na stan zdrowia innych. Oczywiście, że noszenie maseczki na otwartej przestrzeni jest bez sensu nie ma żadnego celu, wprowadzanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Lorne nikt cię przecież nie zmusza do życia w konkretnym państwie. Możesz wyjechać do innego i tam nie nosić maski A nie czekaj w większości państw każą nosić
  • Odpowiedz
@Mintaa: Jak ktoś jest przeciwko wysokim podatkom to zapewne ceni sobie wolność i jest też przeciwko maseczkom. Prosta zależność światopoglądowa.

No chyba że znacie przeciwników maseczek będących zwolennikami zamordyzmu gospodarczego i wysokich podatków, ale jeszcze się nie spotkałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojtas_mks: większość osób które kojarzę z walki o nienoszenie maseczek z radością komentuje kolejne rozdawnictwo i cieszy się z 500+.

W jaki sposób Ci ludzie mogą być przeciw wysokim podatkom?
  • Odpowiedz