Wpis z mikrobloga

#katowice nie trafily do czeronej strefy? Przeciez mieli nas odgradzac murem i pluli na samochody jesli wyjechales na slaskich tablicach poza slask. O odwolywaniu rezerwacji w hotelach nei wspominajac ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@andrewasos: masz linka do roporzadzenia bo jakos nie widze - poratujesz?
nie pomoge, bo nie czytalem zadnego rozporzadzenia. Nie mam tez pojecia o jakie rozporzadzenie CI chodzi


@andrewasos: no wlasnie - brawo Ty. BO POKI CO NIE MA ZADNEGO ROZPORZADZENIA NA TEN TEMAT
A gownostronki, FAQ i inne poradniki se mozesz w dupe wsadzic cokolwiek by tam nie napisali.

Dzisas ten caly cyrk trwa juz 7 miesiecy a ludzie dalej lykaja jak pelikany ze jakies wpisy na stronkach stanowia prawo.
Zmadrzej.
dobra, wiec trafily, lepiej Ci?


@andrewasos: niby lepiej ale nie do konca BO POKI CO NIE TRAFILY - NIE MA ZADNEGO ROZPORZADZENIA NA TEN TEMAT. Jak bedzie to porozmawiamy

premier ogłasza narodową strategie walki z pandemią,


@pico: to co on oglasza na konferencjach, FAQach czy stronkach to se moze w dupe wsadzic juz nie raz, nie dwa i nie trzy ogloszenia, stronki mialy sie nijak do rozporzadzenia. A to rozporzadzenia
@gorzki99: ale ja nie zamierzam o niczym rozmawiac, nie ma o czym. Na podstawie tego co zostalo ogloszone utworzylem posta, ktory, jak @pico: zauwazyl, mial wykazac paradoks podejscia ludzi, a ty mi tu walczysz o konstytucje i procesy legislacyjne

@zalogowany_jako: no ba, mam kilka ton tego przysmaku w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na podstawie tego co zostalo ogloszone


@andrewasos: No i o to cala ta "afera"
Napisales posta na podstawie tego co zostalo ogloszone - no wow normalnie szacun. Jak oglosza ze od jutra trzeba codziennie o 12 z dowodem w zebach nago stac na balkonie i czekac az dron zrobi zdjecie to tez posta zrobisz?

O to sie wszystko rozbija - o clickbaity, i trolowanie - robie posta bo cos oglosili -