Wpis z mikrobloga

@magicznyy: Ja miałem mieszane uczucia po mojej wizycie... Dodzwonić było się bardzo ciężko, o termin również. Miałem wrażenie, że sugeruje naprawy, które, ekhm, ujmując to delikatnie nie były jeszcze potrzebne.

Ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@magicznyy: ogolnie drogi, wiedze na temat volvo ma. Dodzwonic sie jest trudno. Raz umowilismy sie a on zapomnial i gdzies wyjechal.... volvo juz nie posiadam, kumpel chcial numer
  • Odpowiedz
@Jas_Fasola póki co nic :( dobre wrażenia miałem po Gemini i twój dobry mechanik na cichej ale nie robili nic skomplikowanego. Gemini tarcze, klocki i skraplacz klimy, TDM wymianiali drzwi bo żona się przytuliła że słupkiem :)
  • Odpowiedz
@Jas_Fasola: do typa jedynie jeśli trzeba softy porobić i nie chcesz jechać do Radomia albo do vtechu lub aso. Ale mechanikę to polecam w każdym innym warsztacie. Te samochód są proste jak konstrukcja cepa
  • Odpowiedz
@Jas_Fasola: to jedź do jakiegokolwiek serwisu od automatów. Np lisie kąty albo do kogoś ogarniętego w Bydgoszczy

U niego będzie na rozpiętych wężach od chłodnicy. Jak poszukasz na YT to samemu możesz to zrobić tylko kup spinki na zapas jakby pękły
  • Odpowiedz