Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak we Włoszech były te słynne Włochy, myślałam że tam naprawdę ludzie umierają na ulicach, że wojsko stoi pod drzwiami, ogólnie iii wojna światowa, a kiedy napisałam do kilku znajomych zrobili oczy i o co ci chodzi xD
Tak samo czytałam na wykopie że w uk każdemu ktoś umarł z rodziny na covida, no byłam, widziałam, na pewno tak nie jest. Nie uważam że w szpitalach nie jest tłoczno, nie jestem foliarzem, ale błagam po co się tak nakręcać, życie musi się jakoś toczyć dalej

#koronawirus
  • 5
@DunningKruger: w mediach 3 twarze na krzyż na kazdym programie o przepełnionych szpitalach a jedź sobie do jakiegoś jak masz blisko xD w jednym zrobila sie kolejka to też juz 4 dni gadania o tym. kpina jak media w XXI wieku nabrały wartości i opiniotwórczości. a wieszczono ich szybki upadek dzieki internetowi etc,
@hyatt: tez na poczatku myslalem ze tak jest jeszcze znajoma dostala telefon z wloch od rodziny jaki ten wirus grozny karetki caly czas na sygnalach nie ma miejsc juz wojsko patroluje ulice a teraz czlowiek uswiadomil sobie ze kazdy nowy fakt ktory dawali w telewizji nie trzymał sie dupy kolejnego faktu