Wpis z mikrobloga

Na prawdę brakuje mi słów jak zniszczona i #!$%@? jest ta gra. Jak dużo championow jest kompletnie #!$%@?. Grywalne jest tylko jakieś max 10. Innymi nie ma sensu nawet zaczynać meczu. Jak #!$%@? jest riot games i ich zespół od balansu. Wprowadzają nowego championa i jeżeli generuje dużo pieniążków ze skinów i jest op to go zostawią #!$%@? jakim jest np sett czy lilia, czemu takie ścierwo jest pickowane na codzień? xD bo jest op. Takiego apheliosa kompletnie #!$%@?, no pogrzeb miał chlop. Pyke identycznie. Ale jak teraz pogrywam troche Qiyanną i widze jak #!$%@? została, jak słaba jest. Przeciez Qiyanna jest najgorszym championem w grze. Jedyny assasin który nie jest w stanie pełnić swojej funckji. Przed chwila coś we mnie pękło. #!$%@? kassadin na pierwszym lvl z W autoatakiem przez połowe mapy #!$%@?ł mnie z butów, przeciez to jest chore i absurdalne. Tak abstracyjna sytuacja nie jest do wyobrażenia, żeby kassadin mógł #!$%@? jakiekolwiek assasina jakimś autoatakiem i go niszczyć. Pomyślcie, jak zabita martwa #!$%@? jest Qijanna jeśli kassadin autoatakiem z W kompletnie #!$%@? laning face, chore
#leagueoflegends
siadatajta - Na prawdę brakuje mi słów jak zniszczona i #!$%@? jest ta gra. Jak dużo ...

źródło: comment_1602703428w5gp83ogPufdHgobqZhzkq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@siadatajta: a co jeśli ci powiem, że Kassadin jest w stanie #!$%@?ć każdego melee midlanera na 1/2 poziomie? Po prostu wtedy się z nim nie bijesz tak samo jak nie bijesz się z choćby Settem na early lvlach.
  • Odpowiedz
  • 1
@siadatajta nie znam się na kassadinie ale te dwie skaczące małpy mario brothers to dopiero raki. Rozwaliło mnie przed wordsami że bufneli luiego argumentując tym że chcą aby się pojawił w meczach. Nie pojawił się ... To boję się myśleć jakie znowu ten chińczyk dostanie wzmocnienia. Przypomnę że starszego chińczyka też jeszcze nie znerfili tylko w najlepsze sobie skacze po mapie wyrzucając w powietrze co drugim skilem (
  • Odpowiedz
@MrNeko: ale to mag skalujący sie z kategorii bezużytecznych bo nie ma żadnych bazowych obrażeń bo się po prostu skaluje z itemami, a ten #!$%@? mnie autoataczkami z w do depresji doprowadzil wiec wiesz. To, że na 13 lvl by mnie wysadzil to bym przebolał, ale żeby na 1?
  • Odpowiedz