Wpis z mikrobloga

Mireczki, rzadko się tak trigeruję na chamstwo innych osób, ale tym razem muszę zrobić o tym wpis i znalezisko.

Chodzi o szanownego redaktora Michała z @PremiumMoto_pl
Pan Michał to szanowana osoba w branży motoryzacyjnej, lubiany przez redaktorów motoryzacyjnych, sam zamieniłem z nim kiedyś słówko na Silesia Ringu i wydawał się przesympatycznym człowiekiem.
Przez lata kibicowałem mu w rozwoju portalu, instagrama a także ostatnio kanału na YouTube, ale to co dziś zobaczyłem zwaliło mnie z nóg.

Pan Michał w tym wątku, pod oficjalnym profilem pokazał swoje prawdziwe oblicze i chamstwo.
Sam nie lubię rowerzystów, ale by w taki sposób pisać i do tego nie wstydzić się tych słów, wręcz unosząc się dumom?
Michał okazał się kompletnym burakiem a jego zachowanie jest skandaliczne, myślę, że branża motoryzacyjna oraz marki które z nim współpracuję powinny wiedzieć z kim mają do czynienia i jaki PR robi im profil @PremiumMoto_pl na wykopie.

Czas ukrócić wysokie ego Michała zanim nie jest za późno.

#afera #wykopefekt #motoryzacja #samochody #carboners #premiummoto #heheszki #wykopefekt #youtube
prawda_boli - Mireczki, rzadko się tak trigeruję na chamstwo innych osób, ale tym raz...

źródło: comment_1602695949Gn2lW4oGXuQxesdY6JtM6E.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@prawda__boli: Ogólnie na wykopie jest chyba każda branża. Od sprzedawców z żabki po polityków. Dlatego też lubię to miejsce, można podyskutować z ludźmi, których bym zapewne nawet nie miał okazji poznać na żywo. Reddit jeszcze lepszy bo tam cały świat siedzi, jednak jest jeszcze więcej patologii czy dzieciaków niż tutaj niestety.
  • Odpowiedz
Twoja poprzednia wypowiedź: >bo nawet jak się znowu zobaczymy, a pewnie będzie nie raz okazja to ci nigdy prosto w oczy nie powiem, że to ja

z tego, co piszesz, to może być ciężko
  • Odpowiedz