Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent:

czy tylko mi ten koles nie imponuje? Xd wykop to jakis rak podnieca się typem mówiącym white power xd

Raczej tym że jest niereaktywny. Wygłaszając niepopularne opinie potrafi być spokojny i nieporuszony jak skała, gdy dziewczyna go atakuje. Myślę że wielu z nas brakuje takich umiejętności.
  • Odpowiedz
@Blaady: Niektóre jego filmy są zabawne. Ale np. jest też film, gdzie rozmawia z żydowską dziewczyną, która spokojnie mu mówi, że nie interesuje się izraelem, nie popiera oficjalnych mediów itd i dlaczego ma mieć coś z tym wspólnego tylko ze względu na pochodzenie. A on dalej o holokauście, żydowskich mediach blablabla. Jak dla mnie to próba prowokacji na siłę kogoś kto zachowuje się w porządku i nie jest nieuprzejmy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Ulyssos:

no ale co jest śmiesznego w typie który tylko #!$%@? jakimiś rasistowskimi tekstami i dzieciarnią która #!$%@? twitterowe pop teksty


Jak to co zaorał jakaś nastolatkę czego nie rozumiesz, nie pytaj tylko brandzluj się ze wszystkimi
  • Odpowiedz
@Taki_tam: w tym kawałku to jest przekrzykiwanie i obrażanie się, ale neonaziści mają kilka argumentów obecnie (statystyki przestępczości, zamieszki, otwarcie akceptowany rasizm BLM, powiązanie BLM z wywrotowym komunizmem, antifa, całe to cancel culture), które trafiają i będą trafiać do ludzi.

I teraz możesz opierając się na faktach, przyjąć że problemy istnieją, chociaż są wyolbrzymiane, oraz proponowane przez takich jak on rozwiązania są znacznie większą autodestrukcyjną katastrofą niż problemy, na które
  • Odpowiedz