Wpis z mikrobloga

za to iphona mini zmieszczę w ręce i kieszeni

będzie k---a kiedyś na tym zasranym androidzie jakiś "mały" telefon z mocnymi parametrami, czy s10e to był ostatni samuraj i teraz trzeba się albo p-------ć albo kupować iphona mini?
  • Odpowiedz
@piotre94: no, no, pamiętam jak apple zrezygnował z jacka to xiaomiarze zaczęli (SŁUSZNIE) cisnąć bekę, ale jak tylko xiaomi usunęło jacka to nagle "yyy no ale ten masz przejsciowke eeee po co ci jack" xD
  • Odpowiedz
- zrobić wymienna baterie przy zachowaniu IP68 w domowych warunkach

- przejąć na USB C


@Niebadzlosiem: Nie da się. Wyjmowalna bateria w tak zintegrowanych urządzeniach jest niemożliwa. Ja mam Samsunga XCover 4 i tam jest wymienialna bateria ale prawie nie trzya dzięki temu :)))

Przejście na USB-C byłoby fajnym pomysłem ale wtedy nie zachowaliby wstecznej kompatybilności ze wszystkimi akcesoriami z Lightninig więc i za to by byli krytykowani.
  • Odpowiedz
@Cinoski: Apple: robi skok na kasę
Inne marki: hehe, borze jak śmiesznie
Klienci: nadal ślepo kupują apple
Inne marki jakiś czas później: apple zrobiłi w c---a i działa, robią to samo
  • Odpowiedz
@piotre94: dodatkowo xiaomi ma 100 super nowoczesnych innowacyjnych funkcji, z których poprawnie działa 2-3 ( ͡ ͜ʖ ͡) używałem xiaomi przez pół roku. Telefon zrobiony był z tak tandetnych materiałów, że zgiął się w pół, a pewnego dnia pękło mu szkło od leżenia na biurku. (Już go wtedy nie używałem). Nie wyobrazam sobie obecnie używania innego telefonu niż Apple. One po prostu dobrze działają, oraz
  • Odpowiedz