Wpis z mikrobloga

@piotre94: co do braku ładowarek to akurat szanuje. gdyby nie fakt, że dbam o telefony i każdy sprzedają jako używany wraz z ładowarką, to bym miał 4 już w domu.

@OmarBongo: ja też jestem zdania, że dobry krok w świecie gdzie nowy model flagowy wypuszcza się co roku. Tylko tak jak mirek wyżej napisał dla kupujących powinna być opcja dobrania do telefonu pudełka z ładowarką za jakiegoś symbolicznego
  • Odpowiedz
@Maneharno: oo w sumie to nie jest głupie. Tylko np. z applem to były problem. Ludzie by brali te ładowarki po to by potem je sprzedać, a sprzet taki jest drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej to by było tak jak ktoś wyżej napisał - uniwersalne wejscie do telefonów i tyle, ponoć UE coś robi w tym temacie, ciekawe jak wyjdzie
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd Wy macie te zapasy ładowarek, ja nigdy nie miałam więcej niż jednej :D
Na dodatek do wielu urządzeń są dodawane tylko kable i tak naprawdę moja ładowarka do telefonu robi za ładowarkę do 5 innych rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bocznica: no ja tez ale mogę zrozumieć ze ktoś kupuje pierwszy telefon od Apple i chciałby wszystko na tiptop z ładowarka pasująca itp. Albo ktoś przespał kilka generacji i chciałby dużo szybsza ładowarkę bo czemu nie. Moim zdaniem powinna być jakaś zniżka na ładowarkę jeśli kupiona razem z telefonem. Niby wyszłoby podobnie a trochę lepszy PR według mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: z tego co widzę LIDAR to coś jak Projekt Tango na androida kilka lat temu, co prawda telefonów z tym systemem było niewiele i drogie (np. Asus Zenfone AR ) , nie powstało wtedy wiele aplikacji, a te które były to głównie coś do skanowania 3d i jakieś proste gry
bn1776 - @Niebadzlosiem: z tego co widzę LIDAR to coś jak Projekt Tango na androida k...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bn1776: Wow jaram się ! dzięki za linka oby coś z tego powstało.
Na swoim pixelu mogę wrzucić AR Pikachu i mieć z nim interakcje "pamięta" że jest na stole i w jego obrębie się trzyma może gadać z innym pokemonem.
Pierdoła ale to było najlepsze co widziałem w AR.
Gdyby ten lidar dostał trochę apek #android go podlapal to fajny krok do przodu by był.
W pixelu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: ten projekt z tego co kojarzę był rozwijany kilka lat temu ale nie było zbyt popularne i Google to zamknął także na googlu nic więcej nie będzie, chyba że jak na Apple się przyjmie to wrócą do tego pomysłu i zrobią coś nowego.
Można zarzucać Apple niezrozumiałe zmiany ale jednak wyznacza trendy więc może i Google wróci do Tango za jakiś czas, fajnie by było zobaczyć jakieś nowe
  • Odpowiedz
@piotre94: a xiaomi za 6 miesiecy -

"w zwiazku z ekologia usuwamy ladowarki"


@KarmelowyJeremiasz: @Cinoski: Tak będzie i to jest żałosne, tak było np. z pierwszym Iphonem za $1000, haha Mati beka telefon za tysionc co ten aple xD a potem Szajsung wyczuł piniondz i że są frajerzy którzy tyle za telefon dzadzą to sam wypuścił telefon za $1000.
  • Odpowiedz
Apple: coś robi

Inne marki: hehe, borze jak śmiesznie

Inne marki jakiś czas później: robią to samo


@Cinoski: możesz podać jeden przykład?
Od razu uprzedzam że nie dam sobie wcisnąć kitu o usunięciu Jacka bo Apple zrobiło to jako bodajże trzecia firma
  • Odpowiedz