Wpis z mikrobloga

  • 317
Nie wiem czy wiecie, ale październik to miesiąc świadomości reka piersi. Przewodnim kolorem całej kampanii namawiacej kobiety na badania jest kolor różowy.
Ronnie O’Sullivan, chyba najpopularniejszy snookerzysta dołączył się do promowania całej kampanii i gra w paznokciach pomalowanych na wspominany kolor. Dla mnie fajna akcja z jego strony, bo myślę, że dużo ludzi zwróci na to uwagę i się zainteresują całą akcja #snooker #ciekawostki #nowotwory
lijka - Nie wiem czy wiecie, ale październik to miesiąc świadomości reka piersi. Prze...

źródło: comment_1602661873QmHLqD3mJTsJ0f0byrAbvG.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 1
Heh, akurat Ronnie to jest taki madafakir, wciągnął tyle koksu, a lasek jeszcze więcej obrobił, że oskarżanie go o bycie spermiage jest nie na miejscu. Nie wiem, bardziej obstawiam że to może po prostu problem z którym mu w życiu bylo dane się zetknąć - ktoś z rodziny chorował albo coś. Albo faktycznie jako człowiek z elit, z kraju pierwszego świata, wykorzystuje swoją popularność do robienia czegoś dobrego. W nosie mając ideologie
  • Odpowiedz
@SweetStud: mówić jedno, robic drugie, zachowujesz sie jak książkowy przykład frustrata seksualnego, zdrowa psychicznie osoba która podejmie jakąś decyzję nie czuje potrzeby by sie z tym atencjować i rozglaszac to światu, ty tak, bo jesteś właśnie frustratem i sobie z tym nie radzisz, a twoja decyzja nie jest tak naprawdę twoja, tylko została wymuszona tym ze kobiety nie zwracają na ciebie uwagi, mam nadzieje ze pomoglem, nie odpisuj mi juz
  • Odpowiedz
@Rorschak właśnie że odpisze pajacu. Ja wiem swoje, nie chce mieć kobiety i tyle. To że dla takich frajerów nieudaczników jak ty kobieta to wielkie osiągnięcie to nie znaczy, że dla każdego
  • Odpowiedz