Wpis z mikrobloga

  • 317
Nie wiem czy wiecie, ale październik to miesiąc świadomości reka piersi. Przewodnim kolorem całej kampanii namawiacej kobiety na badania jest kolor różowy.
Ronnie O’Sullivan, chyba najpopularniejszy snookerzysta dołączył się do promowania całej kampanii i gra w paznokciach pomalowanych na wspominany kolor. Dla mnie fajna akcja z jego strony, bo myślę, że dużo ludzi zwróci na to uwagę i się zainteresują całą akcja #snooker #ciekawostki #nowotwory
lijka - Nie wiem czy wiecie, ale październik to miesiąc świadomości reka piersi. Prze...

źródło: comment_1602661873QmHLqD3mJTsJ0f0byrAbvG.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 6
@kopawdupeswiniom no i dobrze, że 'bialoryczerzy' jest osobą popularna i wie, że dzięki niemu może to trafic do większej ilości ludzi
Aczkolwiek masz troszkę racji, powinien być też ogólnoświatowy miesiąc macania jajek
  • Odpowiedz
@PapaForge: @lijka: @Bounty: W poprzednich latach bywały turnieje, w których grano w różowych koszulkach polo zamiast zwyczajowej koszuli i kamizelki. Teraz pewnie procedury covidowe sprawiają, że tylko takie delikatne manifestacje mają racje bytu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@SweetStud ale wykop sprał Ci mózg, cokolwiek teraz się nie zrobi dla płci, którą tutaj się szkaluje to od razu jest się cuckiem i bialorycerzem...
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@SweetStud no właśnie pokazałes to co napisałam wyżej xD że wykop nienawidzi kobiet i są wrogami nr 1 i jeśli ktokolwiek zrobi cos dobrego dla tej płci to od razu jest spermiarzem xD
  • Odpowiedz