Wpis z mikrobloga

#kfd Pierwszy raz robiłem zakupy w kfd, bo za namowa Mirków jest dobrze. Dorzuciłem zwykły sos, gdzie na gorze napisali pogrubioną czcionką, ze obecna partia ma termin do 21.11.20, sos dotarł do mnie z 6. dniowym terminem ważności, a kfd nie uznaje reklamacji, bo na dole również napisali, ze różnie bywa z tymi terminami zaprzeczając pierwszemu, pogrubionemu zdaniu z opisu. Wez tu zaufaj Polskim firmom jak to większość Janusze. Obecnie mam 3 dni na zjedzenie 700g sosu. XD #mikrokoksy
  • 18
@Cineczeq:
Dziękuję, że po niemal tygodniu zdecydowałeś się przesłać mi numer zamówienia. Skoro „większość polskich firm to Janusze” to jak nazwać postępowanie, w którym ani słowa nie wspomniałeś, że mimo ostrzeżenia widocznego na stronie, zaproponowaliśmy Ci dodanie darmowego sosu do następnego zamówienia? Aby rozwiać wszystkie wątpliwości poniżej publikuję treść naszej odpowiedzi, którą wysłaliśmy się na dzień wcześniej przed pojawieniem się Twojego wpisu na Wykopie.


@Zamaloczasunalogin: @Qbcia: @Oastry: @
Pobierz KFDpl - @Cineczeq: 
Dziękuję, że po niemal tygodniu zdecydowałeś się przesłać mi num...
źródło: comment_1603182355OfDTMBqtFpS8kpDVZl9tRt.jpg
@CinuLNS: Najzwyczajniej w świecie uznałem, że skoro przykleja nam się łatkę januszy, a udzieliłeś się w temacie, uznałem za stosowne, abyś zobaczył jak naprawdę wygląda sytuacja.
@KFD_pl:
1. Zupełnie zignorowaliście wielki pierwszy pogrubiony nagłówek w którym piszecie o dacie przydatności powołując się na ostatni który wyklucza się z tym pierwszym. Myślałem, ze to przypadek, ale wczoraj widzę, ze i reszcie to samo robicie.
Raz jeszcze, powoływanie się na opis który wyglada tak:

UWAGA TERMIN PRZYDATNOŚCI TO 22.11.2020

.ściana tekstu w opisem na 6 akapitów>
.informacja o tym, ze jednak ten pierwszy nagłówek to mijanie się z prawda>
@Cineczeq: Zarzuciłeś że odrzuciliśmy Twoją reklamację, co jest nieprawdą i pokazuje to screen podesłany wyżej. Wrzuciłeś nas też do kosza januszy biznesu, mimo że dostałeś propozycję jak wyżej. Mogliśmy przecież to zupełnie zignorować, powołując się wyłącznie na ten zapis, a tego nie zrobiliśmy. Biorąc pod uwagę że Twój koszt wysyłki zagranicznej (w ramach odstąpienia od umowy) sosu byłby większy niż kilka takich sosów, to taką propozycję uznaliśmy za racjonalną. To nie