Wpis z mikrobloga

Dziś w biurze mieliśmy mieć sprawdzenie gniazdek przez elektryków, wchodzą panowie i mówię im że zapraszam ale jak zakryją twarze, oni mówią: na jakiej podstawie, tego prawa co pan w telewizji oglądał? xD Ja mówię że na podstawie zdrowego rozsądku i czy przepisy są zasadne czy nie to niech pan sobie manifestuje pod sejmem a nie naraża mnie.

I wyszedł, mówiąc że jestem śmieszny bo wszędzie kontrolował gniazdka i nikt o maseczkę go nie prosił.

Nie jestem jakimś koronasceptykiem czy szurem ale zdrowy rozsądek podpowiada mi że maseczka to nie jest wielki problem i mógłby ją mieć zwłaszcza, że ma kontakt z wieloma osobami każdego dnia a my mamy dziadka z nowotworem którego narażać nie możemy nawet na zwykłą grypę.

#koronawirus
  • 111
  • Odpowiedz
Może po prostu macie za dużo czasu i lubicie się pokłócić z ludźmi o byle gówno?


@grn1993: To tak jak ich idolami z Szurfederacji - dużo krzyczą o nie noszeniu maseczek, a jak przyjdzie co do czego to posłusznie #!$%@?ą w "kagańcach" xD
  • Odpowiedz
Chcesz to noś, w czym problem? Ale nie zmuszaj innych.


@Vosemite: "Uga buga, ja ni panimaju, zostaw pan nie ruszaj Pan, ja nic Panu nie zrobiłem".
Polacy zwierzęta, polacy robacy xD

Jeżeli nie zrozumiałeś za pierwszym razem
  • Odpowiedz
Zyjesz jesCze? Musi być ci ciężko kiedy wirusy wszędzie w powietrzu latają foliarzu


@Vosemite: Krótka piłka - moje mieszkanie, moje reguły. Jak ktoś do mnie przychodzi, to ma respektować takie zasady, jakie panują. Jak komuś się nie podoba, to niech nie przychodzi.

A nazywanie "foliarzami" ludzi, którzy trzymają reżim sanitarny to w ogóle xD. Mycie rąk też nazywasz "foliarstwem"?
  • Odpowiedz
dopoki istnieje ryzyko, ze antymaseczkowy pan nas zarazi to bedziemy "zmuszac". jak ktos #!$%@? ponad stowe w zabudowanym tez dajesz przyzwolenie bo nie zmusza do tego innych?


@MangoZjem: Czemu nie zmuszaliście wcześniej ludzi przed tym jak covid stał się modny? Przeziębieni Japończycy śmigali w maseczkach na długo przed 2019. Czemu nie zmuszaliście ludzi z grypą do zasłaniania ust 5 lat temu? Taka grypa jest tak samo groźna dla starszych i
  • Odpowiedz
@podjad3k: bo grypa jest nam znana i umiemy sie przed nia szczepic. ale w sumie masz racje, w okresie grypowym tez powinnismy chodzic w maseczkach bo mozemy byc zarazeni bezobjawowo. a jak mamy objawy to najlepiej siedziec w domu na dupie
  • Odpowiedz