Wpis z mikrobloga

Dziś w biurze mieliśmy mieć sprawdzenie gniazdek przez elektryków, wchodzą panowie i mówię im że zapraszam ale jak zakryją twarze, oni mówią: na jakiej podstawie, tego prawa co pan w telewizji oglądał? xD Ja mówię że na podstawie zdrowego rozsądku i czy przepisy są zasadne czy nie to niech pan sobie manifestuje pod sejmem a nie naraża mnie.

I wyszedł, mówiąc że jestem śmieszny bo wszędzie kontrolował gniazdka i nikt o maseczkę go nie prosił.

Nie jestem jakimś koronasceptykiem czy szurem ale zdrowy rozsądek podpowiada mi że maseczka to nie jest wielki problem i mógłby ją mieć zwłaszcza, że ma kontakt z wieloma osobami każdego dnia a my mamy dziadka z nowotworem którego narażać nie możemy nawet na zwykłą grypę.

#koronawirus
  • 111
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins
@MangoZjem
@Jason_Stafford:
W mojej ocenie to z tymi sceptykami maseczek jest dokładnie jak z antyszczepionkowcami, nawet argumenty mają te same: "chcesz to się szczep / noś maseczki ale innym nie każ". Szkoda tylko że ta banda imbecyli i idiotów nie rozumie, że przez to że oni nie noszą, ja również mogę się zarazić a potem swoich bliskich...
  • Odpowiedz
@Marmite: kolejny szur i foliarz, maseczko sceptyk: hurr durr to nie ma sensu, chcesz to noś tylko nie każ innym... szkoda tylko że debilu jeden z drugim nie rozumiecie, że przez to że wy w moim otoczeniu nie nosicie, zwiększa się też szansa że ja zarażę moich bliskich...
  • Odpowiedz
@An_Easy_Lover: Moim zdaniem dużo większym zagrożeniem od wirusa jest wprowadzanie przez rząd bezprawia w związku z walką z epidemią, więc możliwe że jednostki niepokorne nie stosujące się do bezprawnych rozporządzeń robią dużo więcej dobrego dla ogółu społeczeństwa niż takie pokorne ciele jak ty. Ale tego od razu nie widać, po prostu obudzimy się z ręką w nocniku.

Szkoda tylko że ta banda imbecyli i idiotów nie rozumie, że przez to
  • Odpowiedz
@podjad3k: " jednostki niepokorne nie stosujące się do bezprawnych rozporządzeń robią dużo więcej dobrego dla ogółu społeczeństwa niż takie pokorne ciele jak ty"
no to pokaż mi to 'dużo więcej dobrego dla ogółu' - co takiego konkretnie jest dobrego, że ktoś w mojej obecności nie chce nosić maseczki?
Wyzywam od idiotów i imbecyli tych, którzy nie noszą, więc dla takich osób nie ma już nadziei, że zrobią cokolwiek racjonalnego, choć
  • Odpowiedz