Wpis z mikrobloga

@Anmo: jest dobre ale 2 sekundy to trochę wstyd. Nie po to trzeba się postarać wbić ten 150 level żeby potem tworzyć amunicję jak #!$%@?. Jak paladyn wyjdzie na hunt to wróci kompletnie załadowany lootem bo problem amunicji znika.
@ayyy_lmao: tu się prędzej trzebaby #!$%@? tego, że paladyn ma używać gmpki, przecież to jest dopiero op, a nie to, że w końcu może zrobić ammo i iść expic jak człowiek, nie marnując godziny na stanie i robienie supli. Ja wiem, że wszystkim profesjom marzy się, żeby paladyn znowu bił single target i robił ułamek expa jaki robi każda inna profesja. Tu naprawdę jest multum możliwości zbalansowania, ale wszyscy się srają
@ayyy_lmao: ale przeciez #!$%@? typie nawet jak by byl cd po 3 minuty to na to samo wychodzi. A te gmp to jeden #!$%@? bo ultimate spiryty daja wiecej. No i obcieli im utito
@Anmo: bo cooldown na amunicję połączony ze znikaniem jest #!$%@? pomysłem. Powinni zostawić cooldown ale niech te strzałki nie znikają. Może zostać zakaz handlu strzałkami, bo chodzi o to żeby paladyn przygotował się do akcji a nie wychodził z depo na rympał i wszystko robił sobie na miejscu.
@Insane_Mike tutaj chodzi też głównie o to że jest przykład jaka wizję maja na grę. Wizję, która nie ma miejsca w grze, wygląda to tak jak by nie wiedzieli co się dzieje właściwie w grze.
Tak samo było z balancem spotów. Ponerfili spoty gdzie chodzą low lvle i mid a high prawie nie ruszyli no prócz Jugg seal.
Teraz wyszedł crate i brachio demony gdzie high lvl jeszcze więcej robią Expa i
@Insane_Mike no spoko ale chociaż mogli by community słuchać i oglądać streamy wiedzieli by że zamiast niszczyć utamo vite trzeba dodać nowe poty a UMP dać na 400 czy 500 lvl.
Ekowi dać lepsze leczenie i może te smp ale od większego lvl 300-400. Jedyny dobra zmiana dla ek to ranged exeta która też nie jest doskonala.