Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Ty w to wogle grałeś? Ta jest zupełnie inna gra, inspiracje są widziane głównie na początku, ale po godzinie widać je głównie w stylistyce i tyle. Genshin sam w sobie jest średniakiem w porównaniu do innych gier na PC/konsole, ale na telefony to chyba najlepszy tytuł jaki wyszedł w przeciągu ostatnich 5 lat (nie pamiętam kiedy wyszło pixel dungeons, jak później to od daty premiery PD xD)
@tamagotchi: @Deodatus: @michaloxs: @Atreyu: Mimo iż można mnie na tagu spotkać z zachowaniem zdecydowanie atakującym Nintendo, to w tym przypadku akurat OP ma racje. Chińczycy bezczelnie zerżnęli 3/4 mechanik i eksploracji Zeldy, dodali mikrotransakcje i waifusy dla spermiarzy.

Grałem w to 8 godzin i więcej nie dałem rady. O ile Zelda potrafiła jakoś przyciągnąć, nie wiem czym, to tutaj po prostu nie chce się grać, gra wieje chu*em.
iamtehwin - @tamagotchi: @Deodatus: @michaloxs: @Atreyu: Mimo iż można mnie na tagu s...
@Atreyu moim zdaniem to dobrze. Sam chwilę popykalem na telefonie w GI i całkiem przyjemne na wolną godzinę jak nie ma się switcha pod ręką. To że kopiują mechaniki to też dobrze bo N będzie się musiało postarać w następnych odsłonach dodając coś nowego czując oddech konkurencji na karku ¯_(ツ)_/¯