Wpis z mikrobloga

@generalnyprzeglad: jak ktoś nie chce to nie naprawi.
Dużo zależy od nastawienia, osobowości, sposobu patrzenia na świat itp. Jedym może pomóc innym nie. Trzeba mieć pewna dozę samoświadomości żeby coś wynieść z tripu.
  • Odpowiedz
@ZjedzMiZDupy: też może i tak sie zdarzyć.
Ja uważam że jak ktoś ma zdrowa dozę samoświadomości i nie boi się tego czego nie chce zobaczyć (#pdk) to nic się nie stanie i będzie wartościowy trip.

Warto też zwrócić uwagę że parcie na "leczniczego" tripa też może być skutkiem złego tripa.
  • Odpowiedz
@generalnyprzeglad: myślisz, że weźmiesz lsd i nagle wszystkie twoje problemy zostaną rozwiązane za pomocą czarodziejskiej różdżki? Wg mnie to może to cię jeszcze bardziej pogrążyć i utwierdzić w złych schematach. Praca, praca i jeszcze raz praca.
  • Odpowiedz
@generalnyprzeglad: myślę że takie przekonania się wzięły że skrótu myślowego po przeczytaniu wielu tytułów o tej tematyce ;)
Terapie z LSD pomagały ludziom, ale pamiętaj że to były terapie z profesjonalistą, pod kontrolą. Sama terapia też miała pozytywne efekty, tyle że z LSD były one lepsze.

Pytanie czy wzięcie kartonika w złym stanie psychicznym szkodzi? Nie wiem, ale jak się dowiesz daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz