Wpis z mikrobloga

Jako, że wróciłem już z wyprawy w Tatry, a jeszcze sporo niezaplanowanego urlopu przede mną, wpadł mi do głowy pomysł na #glupietarczynowewyprawy o których kiedyś tutaj czytałem. Zawsze to przyjemniej jechać w podróż z kimś niż samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że @Qwapi nie obrazi się za skorzystanie z tagu - daj znać, w razie czego założę swój.

Także startuje w #lodz

#podrozujzwykopem #podroze
Pobierz zapomnialem_ - Jako, że wróciłem już z wyprawy w Tatry, a jeszcze sporo niezaplanowan...
źródło: comment_1602507109GnKjWcVaWCuVHEtqTLeToW.jpg
  • 21
@kokrys: @Fasol88: @gdziemieztym: @Biszkopcik: @tibusiek: późna pora, ale wołam. Dostałem na miejsce! Już teraz jest niezły klimat, jadąc przez tutejsze lasy mijałem borsuki... Chyba to były borsuki, bo specjalistą nie jestem :D cały dzień padało i droga nie była taka łatwa. Jako, że już noc i totalnie nic nie widać chce zostać do rana, żeby móc na własne oczy zobaczyć miejscowe jeziora. W końcu nie po to
Pobierz zapomnialem_ - @kokrys: @Fasol88: @gdziemieztym: @Biszkopcik: @tibusiek: późna pora, ...
źródło: comment_1602534560WCkQDmNvxKV6VE3mGtm30S.jpg
@Camilleone: i chwała Ci za ten pomysł :D jednak ta odrobina hazardu, co przyniesie nakrętka daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gdziemieztym: wychodzi na to, że jakieś 7 godzin, ale wpakowałem się w korki w Łodzi po 15 i w korki w Wawie po 17. Jeszcze zeszło mi na szukaniu po sklepach w Łomży kolejnego Tarczyna na rano :D mam tylko nadzieję, że nie zmarznie w