Wpis z mikrobloga

#wlosy #kosmetyki
Co zrobić aby wygładzić trochę i aby się nie plątały?
Na zdjęciu świeżo umyte i jakieś 5min od rozczesania.

Jak niezapomne to co miesiąc chodze na saune do fryzjera, maski nic nie dają, olejkowanie też próbowałam.

Są takie "skudłacone". Zawsze dochodzę do momentu jak teraz i stwierdzam "zaniedbane" ścinam i zaczynam od początku.
Pobierz
źródło: comment_1602506744zpy1X0pUNlN8HVNCx9Yp2p.jpg
  • 66
@xigapot505: Rozwiń kwestię olejków. Jak z nich korzystałaś? Może mówisz o olejowaniu? Jak miałem siano na głowie, to dawałem trochę na mokre włosy przed czesaniem i było dużo lepiej. Niektóre olejki były beznadziejne, inne dobre.
@xigapot505: nie jestem ekspertem, ale ja z moimi nic nie robię i się praktycznie nie plączą, a struktura wydaje się podobna do Twoich. Czasem jak mam bardzo słaby szampon albo po sezonie noszenia ich na wierzchu i narażania na czapki, szaliki i szok termiczny to się potrafią lekko zmechacić, ale wtedy jakiś jedwab do włosów chemiczny albo olejek na mokre końcówki daję, dosłownie kropelkę (teraz mam Cien z Lidla arganowy i
Pobierz
źródło: comment_1602507779mDoZ4qjimPpe3UyjM3r1T0.jpg
@xigapot505: Ja mam dokładnie ta szczotkę co Ty na zdjeciu i powiem Ci, ze słabo. Puszy włosy, czuje jakby po nich „jeździła” a nie je rozczesywala. Ale włosie dzika nie jest dla każdego
@xigapot505: Sposób na piękne włosy to zmiana diety. Włosy są odzwierciedleniem twojej kondycji fizycznej. Za mało witamin. Polecam kuracje Siemię lniane do spożycia i mycie włosów żółtkiem. Będzie miała włosy jak koński wiecheć. ;)