Wpis z mikrobloga

Cze, chcecie aktualizację #bezdomnesimy ? Jeżeli nie, to scrollujcie dalej xD

Ostatnio zostawiliśmy Olgę w klubie ze starszą siostrą. Pomyślałam, że trzeba ponabijać trochę wrednych interakcji do aspiracji "wróg publiczny".

Pierwszy raz gram podłym simem, więc niesamowicie mnie śmieszy, że oprócz wszczynania bójek można też obgadywać kogoś i psuć mu relacje z innymi simami, namawiać do zerwania ze swoimi partnerami albo nawet WRĘCZYĆ PUDEŁKO Z KUPĄ xD jeszcze tak nonszalancko wyjmuje go z kieszeni, jakby każdy normalny człowiek miał przy sobie kartonik z klockiem w razie czego ( ʖ̯)

#simsy #sims4 #thesims #thesims4 #patosimy
KoriManiaczka - Cze, chcecie aktualizację #bezdomnesimy ? Jeżeli nie, to scrollujcie ...

źródło: comment_1602444758vonS6NwEMZ1aNnx3lp2Z5w.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
@samjesteszajety dokładnie, jego prawnuki. Ale jest bezużyteczny tak naprawdę w opiece, dla siebie wyciąga kanapki z lodówki ale głodnemu bobasowi już nie poda porcji xD Klara czasem wpada to ściera blaty i wynosi śmieci <3
  • Odpowiedz
  • 0
@gdziesomojeokulary nie chcę namawiać, ale jak ten gościu się ładnie zagoi, to będzie szukał domku na stałe... ( ͡ ͜ʖ ͡) samodzielny jest we wszystkim, siku, kupa, jedzonko, wskakuje na kanapy, drapie drapak. Pewnie jak nabierze większej pewności to będzie więcej łobuzował, na razie jest u mnie dopiero tydzień i dopiero zaczyna "docieranie" z moim stadem. Tak naprawdę najważniejsze w braku nogi jest to, że musi
  • Odpowiedz
@KoriManiaczka: Kurczę, planujemy dopiero gdzieś w połowie przyszłego roku, więc chyba trochę za późno na tego dżentelmena. :( Chyba, że cudem jeszcze będzie u Ciebie mieszkał :D
Ale pokazałam niebieskiemu zdjęcie i zaproponowałam wziąć kiedyś takiego bidusia. Stwierdził, że w sumie czemu nie, więc mam nadzieję, że na takiego go przekonam. ()

Nasze niewychodzące i fit zdrowe futra. :D
  • Odpowiedz
@KoriManiaczka: ja myślę, że to czas, aby siostry Iga i Olga wyprowadziły się z meliny w poszukiwaniu lepszego życia, a na posterunku został zakolak przegryw Dorian <3 Chętnie oglądałabym, jak sobie próbuje ułożyć życie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@janstar on nie jest znaleziony. Długa historia, ale generalnie musiałam pogrozić klientce, która nie zgadzała się na amputację, że zadzwonię na policję i wtedy zdecydowała się zrzec kota

@karmelkowa jak miło ()

@austra Dorian na razie jest przeciwieństwem goblina malarza - nie zarabia żadnych pieniędzy, tylko siostry muszą go utrzymywać xD

@Biszkopcik nie, synem trojaczków Olgi jest Michał, były chłopak Klary,
  • Odpowiedz