Wpis z mikrobloga

Cze, chcecie aktualizację #bezdomnesimy ? Jeżeli nie, to scrollujcie dalej xD

Ostatnio zostawiliśmy Olgę w klubie ze starszą siostrą. Pomyślałam, że trzeba ponabijać trochę wrednych interakcji do aspiracji "wróg publiczny".

Pierwszy raz gram podłym simem, więc niesamowicie mnie śmieszy, że oprócz wszczynania bójek można też obgadywać kogoś i psuć mu relacje z innymi simami, namawiać do zerwania ze swoimi partnerami albo nawet WRĘCZYĆ PUDEŁKO Z KUPĄ xD jeszcze tak nonszalancko wyjmuje go z kieszeni, jakby każdy normalny człowiek miał przy sobie kartonik z klockiem w razie czego ( ʖ̯)

#simsy #sims4 #thesims #thesims4 #patosimy
KoriManiaczka - Cze, chcecie aktualizację #bezdomnesimy ? Jeżeli nie, to scrollujcie ...

źródło: comment_1602444758vonS6NwEMZ1aNnx3lp2Z5w.jpg

Pobierz
  • 46
  • 63
Krzysio, Luiza i Barbara (obym nie pomyliła imion, nie jest łatwo xD) trochę podrośli i oprócz koloru włosów - idealne ctrl c ctrl v. Dałam każdemu cechę rozrabiaka, żeby wprowadzali większy chaos xD

Nawet przez chwilę chciałam je zaniedbać żeby opieka przylazła, ale mam za słabe nerwy. Jak zobaczyłam negatywny nastrójnik "skóra mnie swędzi od brudnej pieluszki" to się prawie popłakałam ()
KoriManiaczka - Krzysio, Luiza i Barbara (obym nie pomyliła imion, nie jest łatwo xD)...

źródło: comment_1602445124CiydXontW5MOF7KJwlzuce.jpg

Pobierz
  • 116
Interesujecie się zapewne losem Doriana? Otóż dojrzewał sobie w piwnicy niczym wino i zachwycił mnie w postaci nastolatka. Wylosowało mu chyba fryzurę z największymi zakolami dostępną w grze xD Idealnie dla naszego piwniczaka!

Tutaj pozuje pewny siebie po prysznicu do fotki, później będzie marudził, że żadna s*mka nie chce w zamian nudesów wysłać xD
KoriManiaczka - Interesujecie się zapewne losem Doriana? Otóż dojrzewał sobie w piwni...

źródło: comment_1602445420giKvCXNlEsBvtM1xQFDG81.jpg

Pobierz