Wpis z mikrobloga

Tak se myślę, że przemcel jakby był mądrzejszy to wykorzystałby swoją sławę genetycznego odpada do wielkiej zbiórki na swój looksmaxing. Musiałby tylko zrobić dokładny plan ile potrzebuje na operację szczęki, przeszczep włosów, terapię sterydową, ciuchy itp etc oraz oczywiście obiecać to dokumentować. Jakby dobrze poszło to 4chana dałoby się w to wciągnąć. Przecież to byłby jeden z największych blackpillowych eksperymentów w historii który każdy incel oglądałby z zapartym tchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemcel #blackpill #przegryw #looksmaxing #incel #incels
AntyBohater - Tak se myślę, że przemcel jakby był mądrzejszy to wykorzystałby swoją s...

źródło: comment_1602416744RGt3vn024pSKo5s73E5H1M.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AntyBohater: Ryj to może i by się dało zrekonstruować, ale kształt klatki piersiowej, kręgosłup i ogólnie aparycja modliszki to ja nie wiem czy by się w ogóle dało.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: do czegoś takiego Przemo ma za niski poziom oleju w głowie. To jest największy jego problem

Zapominasz o najważniejszym że on musialby być świadom tego że wygląda jak wygląda a on uważa się za Chada i instamodela. A tu musiałby przyznać że jest brzydki i żadna różowa go nie chce. A on ma mniemanie o sobie wiadome i nawet nie wie czemu się go wszyscy uczepili

Oczywiście chyba wszystko robione
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AntyBohater: jedyna przemiana na jaką go stać mentalnie, to to co już przeszedł czyli zrobienie sobie żałosnego pędzla na łbie i wmawianie wszystkim do okoła że wszystko teraz jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz