Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam partnera z wysokim libido. Ma 31 lat, ja 23. Oboje lubimy seks, ale zwykle jest tak, że to on inicjuje. Jakoś mam trochę problem się przemóc i rozpocząć. Mam obawe że np. Mi odmówi i sie po tym będę kij*wo czuć i odechce mi się wszystkiego.
Poza tym uwielbiam seks oralny.. on nie narzeka na doznania, ale też źle mi jest jak to proponuje tak po prostu. Że może to poniżające? Sam mówił jeszcze przed związkiem, że lodzik wydawał mu się ponizajacy dla kobiety.
Chciałabym poznać wasze zdanie. Jak wy byście to odbierali.

Dodam, że jesteśmy że sobą dopiero 6 msc i nie było jakoś dużo spotkań, gdzie byłyby warunki na seks.

#zwiazki #seks #problem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f82d095605297c54a62bcc0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
Oboje lubimy seks, ale zwykle jest tak, że to on inicjuje. Jakoś mam trochę problem się przemóc i rozpocząć. Mam obawe że np. Mi odmówi i sie po tym będę kij*wo czuć i odechce mi się wszystkiego.


@AnonimoweMirkoWyznania: musisz wyczuć moment. Na dłuższą metę może to odebrać w taki sposób, że zmusza cię do czegoś jeśli zawsze inicjatywa będzie wychodzić z jego strony. Mężczyzna tez lubi czuć się pożądanym.
SpoconyKnur:

Jesteście ze sobą dość krótko, każdy związek inaczej się rozwija, ma inną dynamikę. Ludzie są różni i mają odmienne potrzeby często. Chodzi o to, żeby pracować nad tym, poznawać się - to jest ciekawy proces.

Seks jest przyjemnością, częścią życia, spełnieniem wielu potrzeb. Pomyśl sama, w jakich sytuacjach chciałabyś go mieć.

Czy nie byłoby miłe przytulić go gdy robi Ci śniadanie, wsadzić mu rękę w spodnie i może zrobić to