Wpis z mikrobloga

Myślałem o opisaniu wad bitcoina, Lightning Network i dlaczego bitcoin nie ma szans na większą popularność.


@tallman: Powinieneś opisać zalety bitcoina, LN i dlaczego bitcoin ma szansę na większą popularność. Właściwie to mógłbym to zrobić za ciebie xD ile ma być A4 i ile jesteś w stanie za to zapłacić xD
@tallman: możesz też napisać o toksycznej społeczności Bitcoina, która uważa że on jest on najlepszy i jest rozwiązaniem na bolączki tego świata (kontakt z @rysiekryszard), gdy tylko wspomni się im o innych projektach dostają ataku i zaczynają wyzywać na wszelaki sposób (stety ma bana @cyberpunkbtc) lub zaczynają zaprzeczać istnieniom innych potencjalnie lepszych projektów nazywając je martwymi (kontakt z @fervi), czekam na wynik Twojej pracy ( ͡° ͜
zaczynają zaprzeczać istnieniom innych potencjalnie lepszych projektów nazywając je martwymi


@taksanski_widelec: Zdarza się, że osoby, które stracą kogoś bliskiego wierzą, że ta osoba w jakiś sposób duchowy pozostaje z nimi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@tallman: Możesz taką tematykę obrać, ale jest ona w cholerę obszerna - od analiz sieci, routingi, trasy cebulowe, szyfrowania. W sumie inżynierka jak znalazł
@tallman: tak tylko zarzucę możesz tego nie brać pod uwagę ale Monero wydaje mi się ciekawszym projektem do opisania z powodu założenia jakiego powstał, a powstał żeby stać się prawdziwą anonimową internetową gotówka która wykorzystuje matematykę wyższą do anonimowego wysyłania transakcji (ukryty nadawca, wartość i odbiorca a system i tak jest w stanie zweryfikować że wszystko działa poprawnie i nikt nie oszukuje co zostało osiągnięte przy zaimplementowaniu matematycznych przetestowanych protokołów) masz
@tallman: nie myl BTC z Bitcoinem. BTC i LN to scam. Przeczytaj ponownie whitepaper, zobacz sobie filmy z niedawnej konferencji CoinGeek i jeśli jesteś bystry to zrozumiesz. Bitcoin to przyszłość.
@tallman: aha i nie nabierz się na złudne nadzieje anarchistów, że monero (będące anonimową kryptowalutą) będzie miało jakąkolwiek przyszłość i nie będzie zdelegalizowane przez instytucje finansowe. Poczytaj o DigiCash, e-gold, MojoNation.. to są kryptowaluty sprzed Bitcoina, wszystkie zakończyły swój żywot.
@cyborgkombat: uwierzyłeś ludziom którzy ograniczyli BTC do wielkości bloku mniejszego niż dyskietka wynaleziona w 1987 roku. Beka z ciebie XD scamer wydaje miliony dolarów na wnioski patentowe https://patents.google.com/?assignee=nChain, inwestuje w kolejne firmy tworzące oprogramowanie https://twitter.com/fundrais123/status/1311577158494584832, dostarcza rozwiązań blockchainowych dla m.in. GeoSpock https://www.crunchbase.com/funding_round/geospock-ltd--series-unknown--7884bc93
@cyborgkombat: co za bełkot. Podpisanie kluczami satoshiego tylko udowodni że obecnie je posiada, a nie że jest satoshim. Jak mi dasz klucze do swojego domu, to jestem właścicielem twojego domu?
Lepiej daj w końcu jakiś argument przeciwko technologii a nie przeciwko Craigowi.
@Rozjemca35: bez sensu argument. uwierzcie chłopaki, to mój samochód ale nie pokażę kluczyków bo jeszcze pomyślicie że je #!$%@?łem komuś XD i tylko dlatego. buahahah. nie wiem gościu czy ty na poważnie piszesz czy trollujesz. o technologii nie piszę bo nie jestem zwolennikiem ani BTC, ani BSV. po prostu nie jestem na tyle naiwny, żeby wierzyć temu klaunowi
@tallman: BSV. BCH to obecnie projekt anarchistów, Nie mają szansy na globalną adopcję, będąc przeciwko regulacjom. Mogą mieć małe sukcesy i jakąś adopcję, ale długoterminowo bez przyszłości. Nie mówiąc o tym że wkrótce kolejny fork na BCHN i BCHABC. Wcześniejszy mogli zrzucić na Craiga, ale ten jest wyłącznie winą Amaurego. Co więcej, fork BCHN już teraz sugeruje, że chcą zmieniać protokół przez skrócenie czasu pomiędzy blokami.. jak dla mnie to jest