Wpis z mikrobloga

@noreflection: to Twoja subiektywna opinia, a fakty świadczą o tym że Duda potrafił się dzięki wykształceniu prawniczemu w życiu ustawić, kasę robić, podatki odprowadzać, więc jakiś tam wkład w ten slukces jego nauczyciele mieli. ()

A inna sprawa że oddałeś mu władzę nad sobą to co ja na to poradzę? XD
  • Odpowiedz
gdyby był dobrze ustawiony to by nie potrzebował tytułów ani babrania się w polityce


@MilionoweMultikonto: nie zgadzam się, takie tytuły bardzo pomagają w polityce vide taka oświecona profesor Pawłowicz co wykłóca się o pisownię "w ogóle". Plus to, że ma znajomości nie znaczy, że nie mógł się ustawić dzięki nim dorywając się do koryta. I ja dopiero zaczynam wsiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: dzięki wykształceniu prawniczemu XD dzięki odpowiadaniu profilem wyobrażeniom wodza kaczystanu i planktonowatemu wyborcy. W to wchodzą takie składowe, jak np. Posiadanie potomstwa. Może jeszcze powiesz, że Marta Kaczyńska zawdzięcza pozycję wykształceniu prawniczemu.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: fajnie że się nie zgadzasz... Tylko jeszcze raz zastanów się, kto dobrze ustawiony pcha się do polityki?
Trump jest wyjątkiem, to dla niego tylko kolejny etap w rozwoju biznesu, rozszerzenie imperium Trumpa o całe USA jest dość kozackim posunięciem, ale Duda? Jakoś bycie długopisem nie wpisuje się w rozbudowę imperium szynkowego xD przeciętny prawnik na dorobku któremu nie udało się zostać adwokatem i rozbujać własnej kancelarii... ale dla Ciebie to
MilionoweMultikonto - @Gluptaki: fajnie że się nie zgadzasz... Tylko jeszcze raz zast...

źródło: comment_1602360090qwy772TnZ5bDNnUwZPfxbr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@noreflection: cholernie mi imponuje jej pozycja xD tak, dzięki wykształceniu prawniczemu wiedzą jak robić wałki na plebsie, gdyby nie to to na nich robiliby wałki, to taki biznes. W ogóle czemu ma służyć ta dyskusja? Jak wam się nie podoba system to sobie też zostańcie prawnikami i naprawcie to prawo... chociaż szczerze wątpię że będzie Wam się chciało, prędzej dołączycie do układu i wspólnie z nimi będziecie dymać plebs ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz