Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: tak, być może Lewandowski sobie nuci i to go motywuje, nie wnikam, lepsze to niż żeby z pieniędzy Lewandowskiego utrzymywać moją nauczycielkę muzyki która niczego mnie nie nauczyła i teraz muszę chodzić na prywatne lekcje żeby się od podstaw uczyć klikania w pianino
A z paradoksów, to mojemu nauczycielowi historii zawdzięczam znajomość bramek logicznych w elektronice ¯\_(ツ)_/¯
Dlatego emerytura tam wyliczana by się usrednila ładnie z wszystkich uczniów którzy
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: XDDDDDDDDD

Ustawy pojawiają się za to z kapelusza, bo jak wrzuci je przypadkowy poseł, to nie trzeba z nikim konsultować, czy przejmować się jakimiś analizami.

W biurach poselskchich to są zatrudnione rodziny i znajomi posłów, bo to metoda dorabiania sobie do pensji.

A prawnicy zatrudnieni w sejmie, czy senacie zarabiają bardzo słabo w porównaniu do tego, co zarabia ktoś działający w dobrej prywatnej kancelarii.
  • Odpowiedz
@fledgeling: o co Ci teraz chodzi Szanowny Kolego? Przecież jedno drugiego nie wyklucza.

Chcesz mnie czegoś nauczyć to podeślij link to sobie doczytam, nie musisz się produkować, a jak chcesz się czegoś nauczyć to zadaj pytanie otwarte, wspólnie zastanowimy się jak Ci pomóc. ()
  • Odpowiedz
@rav33: powiem Ci więcej, gdyby starsze dzieci pomagały uczyć się młodszym dzieciom to wtedy i młodsze i starsze uczyłyby się współpracy zespołowej i samodzielności co jest cholernie ważne w dzisiejszym świecie!

Niestety nauczycielele wolą własnoręcznie psuć potencjał młodych pokoleń (,)
  • Odpowiedz