Wpis z mikrobloga

@FELIX90: Przypomniało mi się że jak pracowałem na barze, to znaliśmy wagę butelek pustych i pełnych i tak codziennie ważyliśmy i rozliczaliśmy się z tego ile zeszło. Myślę, że gdyby było takie zestawienie, byłoby dużo prościej ocenić ilość soku przy sprzedaży używek
@Jaroslaw_Keller: obawiam się, że nie zrozumiałeś tego, co napisałem i w dodatku jeszcze się napinasz bez sensu.
Dwie identyczne butelki montale. Obie puste. Jedna waży X a druga 4 gramy więcej. Szacując zawartość na tej zasadzie, różnica wynosi 5 ml a wcale tak nie jest.
@FELIX90: No i super, to jak ktoś będzie szukał butli po Montale, to się nie będzie sugerował, ale do pozostałych perfum może się przydać. Wracając do sedna, nie pytałem czy wszystkie wypusty mają takie same butle, tylko czy jest już jakieś miejsce gdzie ktoś zebrał wagę różnych butelek.
@Jaroslaw_Keller: nie wiem jak mam ci wytłumaczyć, że nawet te same flakony potrafią różnie ważyć... Srał pies. Szukaj pojedynczych na basenotes. Ja swoje fotografuję podczas odlewania, żeby móc weryfikować cwaniaczków, którzy próbują potem sprzedawać coś, gdzie jest 20 ml i wciskają kit, że jest dwa razy więcej.