Wpis z mikrobloga

@Azaajaszz: Przyznaje, że Lalka była moją ulubioną lekturą. Jak kocham czytać tak lektur nienawidziłam w większości. I jak Lalkę przeczytałam na raz tak uwaliłam klasówkę bo nie pamiętałam jaki kolor sukni miała Izabela xD
wszystkie szczegóły z których musisz zrobić sprawdzian


@KatieWee: Pamietam sprawdzian z Lalki, bylo pytanie o postać z 8 planu ktora wymieniona była w jednym zdania w stylu. X byl tym i tym z zawodu. Bylo pytanie kim byl z zawodu X.

Dlatego z polskiego to mialem 2-.
@KatieWee: gdyby zaczynać podstbaze dopiero w wieku 15 lat to lektury i cała wiedza przekazywana od np 3 klasy byłaby łatwiejsza dla człowieka. Poziom 1 i 2 dałoby się zrealizować w domu, rodzice by mieli nauczyć czytać i dawac różne książki do czytania, nie tylko lektury. Dziecko byłoby mądrzejsze niż z tą rakowa szkoła.
@ElenaGilbert: nie zgodzę się. Być może w idealnym świecie byłoby to możliwe, w prawdziwym lepiej dziecko posłać do szkoły gdzie nauczy się obcowania z innymi, przyjmowania sukcesów i porażek, idei innych niż te przekazywane przez rodziców itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KatieWee: lepiej ich naucz jak wypełnić wniosek do urzędu, bo później dzieciaki znają symbolikę Dziadów, a we wnioskach wpisuja bzdety
@KatieWee: Nie zapomnę jak przerabiałem w szkole 1984 Orwella: jedna z moich ulubionych książek o której już wtedy mogłem dyskutować godzinami. Dostałem 3 bo nie pamiętałem jakichś niezwykle istotnych szczegółów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KatieWee: pamiętam, że nasza Humanistka sprawdzała nasza wiedzę na zasadzie opisania fragmentów, które najbardziej nam zapadły w pamięci oraz wyjaśnienie dla czego (im więcej tym lepiej). Szanowałem Ją za to bo nie znosiłem pytań o coś co nie sprawdza mojej wiedzy lecz jest czystą loteria ( ͡° ͜ʖ ͡°)