Wpis z mikrobloga

@crest: problem jest taki, ze ta furgonetka propaguje zamianę kk żeby ułatwić działanie pedofilom, proponuje wejść na stronę www.stoppedofilii.pl i zastanowić się kto zyska najwiecej na usunięciu edukacji seksualnej w szkołach
  • Odpowiedz
o a ktoś chce usuwać edukację seksualna w szkołach czy tylko uniemozliwić takową przez pedofili z lewackich organizacji?


@VrubeL: problem jest taki, że polskie prawactwo i januszostwo ma obsrane gacie na sam dźwięk słów "edukacja seksualna", a pedofilem jest dla nich każdy kto nie chce wmawiać młodzieży, że za dotykanie się w miejscach intymnych i seks przed ślubem nie pójdzie się do piekła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@VrubeL: fakt, lepiej żeby dzieci były edukowane w zakrystii przez brzuchacza w sukience, wtedy wszystko jest git, a ksiunc przecież to jak sam pambuk to grzechu nie ma.
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: co ty pierdlisz typie? edukacja w szkołach istnieje i ma się dobrze, a że poprzebierane lewary nie mogą w niej uczestniczyć to bardzo dobrze. Oni chcą edukować cudze dzieci? NIech się zajmą swoimi xd (zanim wyskrobią)
@Niggalke: > lepiej żeby dzieci były edukowane w zakrystii przez brzuchacza w sukience

@Niggalke: współczuje dzieciństwa. idź może na jakąś grupę wsparcia czy coś?
  • Odpowiedz
@VrubeL: Edukacja seksualna działa tak dobrze że w szkołach często prowadzą je katechetki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeczytaj, ale tak uważnie i że zrozumieniem, treść dokumentu który wydało WHO. Wszystkie osoby które powielają te mity o seksualizacji to albo wcale tego dokumentu nie czytały, albo są za głupie żeby go zrozumieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@VrubeL: nie musisz współczuć, bo mnie ten problem nie dotyczy. A nawet jeśli by dotyczył, to przecież wy nie znacie czegoś takiego jak współczucie, tylko fanatycznie bronicie oprawców.
No i na marginesie - pokazałeś klasyczną retorykę dzbana, touché.
  • Odpowiedz
  • 3
@enslavedeagle jest różnica pomiędzy młodzieżą a dziećmi! To jest delikatna sprawa i trzeba tak do niej podchodzić. No ale lewactwo i tęczusie, które oglądają na netflixie dzieci, które tańczą erotycznie, mają inne podejście do tego jak widać.
  • Odpowiedz
Edukacja seksualna działa tak dobrze że w szkołach często prowadzą je katechetki


@peachysound: chyba u ciebie na wsi ale skoro lewarom chodzi tylko o wytłumaczenie dzieciom, że ich dotykanie jest złe to dlaczego tylko przebrany lewar może to dziecku uświadomić? Czemu nie moze zrobic tego rodzic, wychowawca czy nawet taka katechetka? Koniecznie musi to byc lewar z organizacji pozarządowej xd

bo mnie ten problem nie
  • Odpowiedz
@VrubeL: a czytałeś w ogóle co jest napisane na tej stronie? Czy mówienie o tym do czego służy penis i wagina będzie uznawane za propagowaniem seksu wsrod młodzieży? Ilu nauczycieli zacznie obawiać się odpowiedzialności karnej i przestanie o tym mówić na lekcjach WDZ czy Przyrody lub biologii.
Edukacja seksualna w szkołach to często mit, prowadzony czasem przez Katechetki mówiące ze prezerwatywy to zło.
Czy pisząc lewackie organizacje masz na myśli
mvmxks - @VrubeL: a czytałeś w ogóle co jest napisane na tej stronie? Czy mówienie o ...

źródło: comment_1602229602s80mts1KxRrzCKvciRqhlv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy mówienie o tym do czegoś służy penis i wagina będzie uznawane za propagowaniem seksu wsrod młodzieży?


@mvmxks: momencik bo albo mówimy o szkołach podstawowych albo o średnich. Do średnich mozecie sobie nawet wprowadzać rafalale jako ekspertkę od seksu, nie obchodzi mnie to ale od szkół podstawowych wara. O tym do czego słuzy i jaka jest budowa penisa i waginy moja córka dowiedziała się UWAGA od świeckiego Pana uczącego przedmiotu
  • Odpowiedz
@Niggalke: nie mogę mieć kolegi geja no bo przecież to jest ułamek promila populacji czyż nie? Jak czterolistna koniczyna. A może to jest jednak troche więcej? i jednak mogę?
  • Odpowiedz
O tym do czego słuzy i jaka jest budowa penisa i waginy moja córka dowiedziała się UWAGA od świeckiego Pana uczącego przedmiotu WDŻ w 5 klasie. A o tym, że nie wolno jej byc dotykaną wię już odkąd zaczeła się komunikować


@VrubeL: to bardzo fajnie, ale nie możesz mierzyć jedną miarą całej polskiej edukacji na tym tle, w większej części kraju jest raczej tak, jak napisał @peachysound. I
  • Odpowiedz
jest raczej tak, jak napisał


@enslavedeagle: on napisał, że często prowadzą katechetki, Ty już, że tylko czasami prowadzą katechetki. Żródła się zmieniają?

bo większość dzieciaków prawdopodobnie aż do późnych lat nastoletnich


@enslavedeagle: XDD swoją edukację seksualną czerpałem z kaset VHS bo internetu jeszcze wtedy nie było a Ty próbujesz mi wmówić, że obecnie nastolatkowie nic nie wiedzą bo im pani w szkole nie powiedziała? jeszcze raz xdd. Czasy
  • Odpowiedz