Wpis z mikrobloga

@JaFracek: Patrząc na to co się dzieje w Australii i częściowo także w Polsce (aplikacje kwarantanna domowa, gdzie dostajesz zadania do wykonania, które są twoim obowiązkiem) to uważam że ta manifestacja ma sens. I ani media ani takie osobistości jak Ty tego nie skompromitują tej zdrowo myślącej części społeczeństwa
  • Odpowiedz
  • 137
@szczur_wodny tak. Polacy potrafią się mobilizować tylko jak rząd każe im założyć maseczki, ale cała reszta sytuacji, gdzie bezkarnie łamano prawo, dokonywano imb jakich mało, przeszła bez żadnego echa.
  • Odpowiedz
  • 6
@szczur_wodny ale ja nie mam z tym problemu. Potrafię się dostosować do sytuacji i jakoś przełknąć to że muszę założyć od czasu do czasu maseczkę.
Niektórzy naprawdę mają chyba za dużo wolnego czasu że organizują takie głupie akcje. Wzieliby się do roboty, znaleźli jakieś hobby inne niż polityka telewizor i piwerko to cała ta pandemia zleciałaby im w mgnieniu oka.
  • Odpowiedz
  • 8
@szczur_wodny nie chodzi o to czy się godze czy nie. Chodzi o to co wy chcecie tym ugrać. Żadnych ograniczeń przez wasze śmieszne marsze 100 wściekłych polaczków nie zniosą. Pokrzyczycie, pokrzyczycie i pójdziecie do domu, a cała reszta będzie miała to w dupie bo ma lepsze rzeczy do roboty niż rzucanie grochem o ścianę.
  • Odpowiedz
@Grewest: Najlepsze że wielu z tych wrogów maseczek nie tak dawno jeszcze uznawało zamach na wolność osobistą gdy policja na stadionach wyłapywała ludzi z zasłoniętymi twarzami, wtedy policja postępowała źle, ale dzisiaj jak każą im zasłaniać twarz to również źle i weź takiemu dogódź...
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: gościu, ludzie mają kredyty, zobowiązania, umowy abonamentowe itp, każdy z was nosi w kieszeni urządzenie przez które jest podsłuchiwany i może być śledzony. Do końca życia musisz codziennie #!$%@?ć żeby jakoś żyć, a Ty bredzisz o zabieraniu wolności bo musisz maskę założyć XDD
  • Odpowiedz
Polacy potrafią się mobilizować tylko jak rząd każe im założyć maseczki, ale cała reszta sytuacji, gdzie bezkarnie łamano prawo, dokonywano imb jakich mało, przeszła bez żadnego echa.


@JaFracek: Nawet nie o to chodzi, że każą założyć maseczki, bo nie mam z tym problemu ale kary bez podstawy prawnej to bardzo niebezpieczny precedens. Przeciwko innym bezprawnym pomysłom też protestowałem, tylko nie tak jak KOD który robił zadymy na zlecenie PIS i przykrywał
  • Odpowiedz