Wpis z mikrobloga

IQOS czy efaja? Powiem tak, jaram od 10 lat, od roku vapuje. Ale po vapowaniu zdarza mi się mieć duszności (od fajek nie miałem). Miał ktoś podobnie? Ile kosztują HEETSY? PS. Tak, wiem, że moge rzucić #iqos #vape #kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spnt: paczka heetsów 14zł. Ja osobiście preferuję iqosa bo przypomina tradycyjnego papierosa. Elektryka można palić cały czas, a iqosik to tak jak szludżek - trochę bardziej rytuał.
  • Odpowiedz
@spnt: jak weźmiesz złote heetsy to też będzie cię dusić ( ͡° ͜ʖ ͡°) przynajmniej mnie dusi, nie mogę ich palić. Co innego mentole, te dobrze wchodzą
  • Odpowiedz
@CapaldiTheDoctor: Ciężko powiedzieć. Miałem kiedyś podejrzenie astmy natomiast przy fajach nie miałem nigdy takiego problemu. Vapuje od jakiegoś czasu sole nikotynowe i jest lepiej, ale nadal wieczorami potrafi mi się zwęzić :D
@ZohanTSW: @Swagguj: A jak to się ma zdrowotnie do elektryka?
  • Odpowiedz
@spnt: Pailem jedno i drugie: IQOS był lepszy od fajek ale siadał na płuca i tak bardziej niż elektryk dlatego przy nim zostałem. Spróbuj grzałek typu mesh, dają lepszy dym niż tradycyjne, no i olejek tez warto pooksperymentowac, bo np 50/50 daje lepszy smak i mniej duszący dym, ale taki 70/30 daje znowu lepsza chmurę.
  • Odpowiedz
@CapaldiTheDoctor: I tak vapuje od jakiegoś czasu pody na 10/12W żeby ten dym nie osiadał na wszystkim (nagle wszystko jest zakurzone i poklejone). Najlepiej reagowałem na czyste bazy soli nikotynowych bez smaku żadnego. No i MTL więc nie wiem czy wtedy też meshe wchodzą w grę? Pod to NORD 2
  • Odpowiedz
@spnt: Z podami nie miałem przyjemności wiec nie pomogę. Ale z tego co kojarzę to tam są dużo większe moce? Ja vapuje 1.5-2mg nikotyny, a do podow leje się 12 spokojnie. Pamiętaj, że im więcej nikotyny tym bardziej gryzący jest dym. Dziwnie z tym osadzaniem, bo ja pale na smoku TF12 prince, wiec konkretna chmura i nie spotkałem się żeby coś było tluste, czy brudne od dymu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spnt: generalnie się nie znam, to się wypowiem. Kolega ostatnio przerzucił się na klasycznego elektryka celem zmniejszenia dawki nikotyny, ale bez rzucania fajki, bo lubi fakt wyjścia na fajkę. Sprawa wygląda tak, że iqos mówi, że w każdym heetsie każdego rodzaju jest tyle nikotyny, co w zwykłej fajce. Jednak iqosowanie to podgrzewanie tytoniu. Z tego co mi opowiadał (bo czytał o tym) paląc papierosa spala się też wydzielana nikotyna, więc
  • Odpowiedz
@CapaldiTheDoctor: No ja mam jeszcze SMOK Pro Color i z 60W bylo duzo dymu ale jarajac wewnatrz on sie osadzal na wszystkim - wszystko po czasie bylo lepkie i kleil sie do tego kurz @ZohanTSW: Hmm tylko IQOS to chyba dosc droga zabawa wzgledem efajki nie? Sam start to z 250zl?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spnt: niby tak, ale możesz poszukać przedstawicieli (których pełno). Jak 3 lata temu kupowałem to zapłaciłem faktycznie 250zl i dostałem od razu mnóstwo paczek heetsów, jakby je podliczyć to urządzenie wyszło za grosze. Rok temu spotkałem przedstawicieli i kupiłem swojego drugiego iqosa (stara wersja miała kilka bolączek, nowa jest znacznie sprawniejsza). Dałem 150zł, dostałem iqosa + kilka paczek fajek + kilka kodów rabatowych typu 5 paczek w cenie jednej. Ostatecznie
  • Odpowiedz
@spnt: IQOS w punkcie możesz wziąć na próbę na dwa tyg i sprawdzić czy będzie Ci odpowiadał. Do tego smoka masz atomizer tf8 pewnie wiec jak najbardziej możesz mesh grzałki kupić. Na pewno w vape club poland maja jeżeli masz blisko, E-dym na zamowienie zawsze były. @ZohanTSW: @spnt: co wy za olejki lejecie ze wam się cokolwiek klei? Paliłem pracując jako kierowca w samochodzie i nigdy
  • Odpowiedz
@spnt: elektryk czyli liquidy maja sama glicerynę w sobie i pare wodna także samemu trzeba sobie dać odpowiedz a IQOS wytwarza średnio 95% mniej substancji szkodliwych w porównaniu do papierosów
  • Odpowiedz