Wpis z mikrobloga

Dlaczego poruszanie się obwodnicą w Gdańsku to jakieś nieporozumienie? Dzisiaj rano na węźle osowa wypadek, zablokowany ruch. Teraz znowu wypadek 3 kilometry dalej, znowu zablokowany ruch, a są tam aż trzy pasy( !sic). Nie wspomnę już o podróży od A1 w stronę 3miasta, bo kierowcy zachowują się tam jak jakieś zwierzęta. Jak się nie wbijesz na początku na lewy pas to potem nigdy się nie wbijesz, bo ludzie jeżdżą tam 10 metrów od siebie 160 na godzinę a potrafią jeszcze wyprzedzać prawym jak im jest za wolno i szukają tylko luki. No nie ma tygodnia żebym nie stał w korku bo ktoś coś #!$%@?ł...
#gdansk #polskiedrogi #zalesie #gdynia #sopot
K.....n - Dlaczego poruszanie się obwodnicą w Gdańsku to jakieś nieporozumienie? Dzis...

źródło: comment_16021655719tuM3FbQjhj8jZNu6jNCTt.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Kamikadze_z_chin: generalnie jazda po Gdańsku to też jest wesoły cyrk. Grunwaldzka niby trzy pasy w każdą stronę. Szkoda, że trzeba jeździć od prawego do lewego, żeby ludzi wyprzedzać, bo jeden z drugim jadą obok siebie na lewym i środkowym. A prawy wolny (°° Na dwupasmówkach nie lepiej. Ludzie potrafią od Jaśkowej Doliny jechać na lewym, bo skręcają w Wilanowską XD
  • Odpowiedz
Jak mam nie mrugać jak prawy pas jedzie 110 a na lewym przyjechał „Pan z Łęczycy.... na wycieczkę.... zafirą.... za 17zl” i jedzie 112 tym lewym... lewy pas jest do wyprzedzania a nie jechania nim na całej długości obwodnicy.
  • Odpowiedz
@WOiOwnik: xD jeżdżę codziennie i rzadko kiedy ktoś jedzie tam 110. Gdybym jechał tam 120 to bym został od razu zlinczowany. przy 140 potrafią się znaleźć tacy dla których to za wolno.
  • Odpowiedz
@Kamikadze_z_chin: no zawsze znajdzie się ktoś kto ma 8 cylindrowe amg dla którego 140 to dopiero 2 bieg w jego 6 biegowej dsg ;) czy co za szajs tam montują.

Ja się tylko wkurzam jak widzę że na lewym pasie jedzie ktoś faktycznie 100-120 a przed nim 2 km pustej przestrzeni a prawy pas pusty. Jak dojeżdżam do ostatniego w sznurku to po co się wściekać. Nawet jak mi on zjedzie
  • Odpowiedz