Wpis z mikrobloga

  • 10
P 24 Warszawa

Zgłoszenie 60bd61b3875201fa z dnia 2020-10-08 09:37:40

Imię: P
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Pozytywny z poczuciem humoru programista, który jest bardziej introwertykiem niż ekstrawertykiem. Staram się być otwarty ale czasami w szczególności na początku znajomości wychodzi to różnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
W poglądach jestem liberalny dlatego też nie chce nikomu nic narzucać. Jeżeli ktoś oczekuje czegoś ode mnie, a nie bardzo mi to odpowiada, zamiast od razu odmówić staram się wypracować konsensus aby obie strony były zadowolone.

Wygląd
Szatyn, brązowe oczy, ok. 185 cm wzrostu i 75kg wagi.
Ubiór głównie joggery lub shorty, t-shirt i jakieś budy sportowe ale jeżeli jest taka konieczność to koszula też jest ok.

Zainteresowania
Memy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Gdy jest ciepło lubię wyjść na rower. Przed pandemią w zimne okresy lubiłem chodzić na siłownie. Nie jestem żadnym kulturystą i nie widać tego po mnie ale podobało mi się pozytywne zmęczenie po ćwiczeniach.
Filmy/seriale - głównie thrillery, zagadki czy horrory, ale nie pogardzę komedią lub bajką.
Głównie słucham rapu ale czasami też zdarza się pop a nawet rock.
Gry - Czasami ogrywam jakieś singleplayery, a tak to głównie LoL i Among us ze znajomymi.
Ostatnio spodobały mi się podróże. Taki po prostu wyjazd aby zmienić na chwilę otoczenie i zobaczyć coś ciekawego.

Czego oczekuję?
Głównie poczucie humoru. Fajnie byłoby gdybyśmy mieli jakieś wspólne zainteresowania ale nie wykluczam spróbowania czegoś nowego.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Każdy dzień może być idealny na swój sposób. Czasami fajne może być wyjście na spacer lub rower, do kina, czy wyjazd gdzieś na kilka dni. Z drugiej strony dlaczego by nie chillować przy grach czy filmach. Wszystko jest zależne od pogody i nastroju.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - dlaczego nie
Dzieci - na razie nie. Jakoś nie ciągnie mnie do posiadania dzieci. Może kiedyś się to zmieni.
Używki - mam liberalne podejście do używek i uważam, że wszystko jest dla ludzi do póki wie się co się robi. Papierosów nie palę, inne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) baaardzo rzadko. Alkohol maksymalnie 1-2 razy w miesiącu w zależność czy jacyś znajomi są chętni i czy mam czas.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki