Wpis z mikrobloga

  • 1060
Ale się #!$%@? XD
Pierwsze zajęcia i starszy miły pan profesor nam tłumaczy ale przerywa mu internet cały czas i przeprasza cały czas za to itp

A nagle jakiś debil nie wyłączył mikrofonu i powiedział "no #!$%@? co za debil nie nagrywam go już #!$%@?ę"

I profesor to usylszal i mu się smutno zrobiło i on słynie z tego że jest najbardziej przyjazny dla studentów z całej studbazy :(((((((
Nic nie powiedział profesor ale za to my napisaliśmy emaila z sprostowaniem itp a kolega się nie poczuwa do przeprosin XD

Zdarza się ale no #!$%@? jak coś takiego ma miejsce to się przeprasza od razu....

#studbaza
  • 66
@muskel: > @muskel: Profesor ma dwa doskonałe powody, aby zrobić wam mega kosę na egzaminie: chamstwo

@zychu142: dokładnie, jeszcze starosta grupy nie ogarnął tematu? w normalnych warunkach to jako starosta byłbym u prodziekana z tematem debila (tego kolegi Waszego) bo takie coś spokojnie się nadaje do komisji dyscyplinarnej za uchybienie godności studenta (chociaż w większości przypadków odbywa się to w taki sposób, że student dostaje trudniejsze pytania ( ͡
Wysłaliśmy sprostowanie do profesora


@muskel: sprostowanie czego, wiesz co to jest w ogóle sprostowanie?

nie mój cyrk nie moje małpy, jeden wykładowca obleje drugi opowie innym
myśmy na studiach mieli debila który postanowił ściągać na egzaminie ustnym - praktycznie wszyscy wykładowcy i ćwiczeniowcy wiedzieli, że należy pilnować cwaniaczka (ale dzięki temu się musiał uczyć bo nie miał jak ściągać)
żeby w trakcie całego zdarzenia ktoś powiedział temu "koledze", że jak się nie podoba to może #!$%@?ć to już nie.


@TatoAktywny:

no ale mogliście się chociażby coś odezwać, że przepraszacie za kolegę


@LaylaTichy: nie wiem jak wy, ale mnie często w takich sytuacjach odbiera głos totalnie i niestety nie potrafię zareagować od razu mimo że bardzo bym chciał. Też bym pewnie odezwał się po czasie jak wszystko sobie ułożę w
no tak będziemy przy profesorku się wyjaśniać xD


@muskel: wystarczyło zacząć sroga #!$%@?ę od

Pan profesor wybaczy mój mało akademicki język


a potem zrównać #!$%@? wieśniaka z błotem
@muskel: Nie muszę podnosić ego, a na pewno nie przez uświadamianie debilom, że nimi są. ¯\_(ツ)_/¯

Bo kim jest osoba, która w 2020 roku nie ma pojęcia o interpunkcji i jeszcze te swoje analfabetyczne wysrywy publikuje, a na zwrócenie uwagi reaguje jak debil.