Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka #koronawirus #covid19 #covidianie

Czy wirus robi się nagle bardziej zabójczy kiedy jest więcej przypadków?

Czy maseczki pomagają mniej kiedy jest mniej przypadków?

Czy seniorzy są mniej narażeni przed wyborami, do tego stopnia, że rozsyła się im alerty RCB, że już można?

Czy maseczki chronią posłów jedynie w obecności kamery?

Czy prezes jest chroniony łaską bożą przed zarażeniem? (oczywiście razem z kotem)

Czy wirus wczoraj był niegroźny, a dzisiaj jest już groźny?

Czy wirus rozróżnia godziny w knajpach?

Czy naprawdę sądzicie, że wprowadzanie burdelu prawnego w obecnej postaci sprawi, że ludzie chętniej na to przystaną?

Acha protest rolników w przyszłym tygodniu nie ma na pewno żadnego związku z tym, że już dziś wiemy, że w sobotę Warszawa będzie żółtą strefą.

Wasza wiara w to, że obowiązkowe noszenie maseczek na chodniku uchroni nas przed zarażeniem jest równie rozczulająca co fakt, że te mandaty będą rozdawane po prostu bezprawnie, podobnie jak dziś bezprawnie byli uciszani posłowie konfederacji. Nagle poznikali wszyscy konstytucjonaliści za 5 złotych, no kto by się spodziewał. Teraz nagle wirus groźny, ale jak margot robił inbę to już nie był groźny. Można było dać lekkie obostrzenia i po prostu bezwzględnie je egzekwować przez dobrze napisane prawo, lżejsze obostrzenia są też łatwiejsze do wprowadzenia, bo nie budzą takiego sprzeciwu, tymczasem mamy mieszaninę w postaci przed wyborami nagłe ozdrowienia, a ludzie z rakiem to pal ich pies, napisze się że też umarli na covid i pora na CSa. Taki obraz wasz i tej słynnej "mądrości etapu":
Pobierz genesis2303 - #konfederacja #polityka #koronawirus #covid19 #covidianie

Czy wirus ...
źródło: comment_1602098076Mh6r4LnQ6MXVnTYVyxuFIf.jpg
  • 12
@ArpeggiaVibration: @genesis2303: blad poznawczy prezentujecie. Nie doceniacie roznicy skali. Poza tym myslicie ze jak juz teraz jest zle to jal dojdzie kolejna armia covidowcow pod tlen i respiratory to bedzie lepiej lub przynajmniej tak samo jak teraz?! Wolne zarty. Chory na raka moze poczekac dzien, tydzien, dwa lub dluzej. Ciezki Covidowiec bez pomocy moze miec przed soba tylko kilka oddechow.
@maniac777: nie wiem kto to jest "myślicie", ale ja myślę to co napisałem, jeśli nie zrozumiałeś za pierwszym razem, możesz przeczytać drugi, trzeci, albo nawet do skutku, albo olać i tyle. Burdel prawny nie pomaga niezależnie od tego czy wierzysz w pandemię czy nie, bo co z tego że straszą mandatami skoro nie mają jak ich egzekwować. Myślisz że dzisiaj byłoby gorzej gdyby politycy nie kierowali się mądrością etapu tylko walnęli
@maniac777: ci wszyscy ludzie którzy dzisiaj są pełni oburzenia nie mieli nic przeciwko żeby roznosić wirusa na protestach Margota życie jest ważne, ale tylko tych co umarli przed wyborami i od dzisiaj ¯\_(ツ)_/¯
@ArpeggiaVibration: myslisz ze jak telefonami zaczna napieprzac rodziny covidowcow to bedzie lepiej i latwiej sie dodzwonic?! Bylem i jestem mocnym krytykiem szumowskiego, ale to co odpieprzyl nowy minister
wpuszczajac covidowcow do normalnych szpitali, rezygnujac ze sledzenia kontaktow, i wypuszczajac mase zainfekowanych na wolnosc sprawia ze zaczynam tesknic.

@genesis2303: by byla jasnosc. Jestem raczej krytykiem dzialan tego i poprzedniego rzadu i mam zdecydowanie wiecej krytycznych spostrzezen w stosunku do obecnie sprawujacych
@maniac777: tu gdzie mieszkam napieprzaja telefonami i idzie się dodzwonić. Sam napieprzalem dwa razy jak chorowałem i co prawda raz czekałem prawie godzinę w kolejce jeszcze w marcu ale się dodzwoniłem :) teraz bez problemu kilka minut bo się przygotowali.