Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Głupia sprawa, ale mam pytanie:
Czy (ex) właściciel może coś zrobić na to, że zostawiłem mu reklamówkę pełną kału w mieszkaniu? Wydzwania do mnie, a ja nie odbieram

W skrócie to zmieniłem mieszkanie. Właściciel mojego poprzedniego mieszkania był bardzo wścibski, niekulturalny i traktował każdego z wyższością. Przy wyprowadzce postanowiłem mu zostawić małą niespodziankę pod łóżkiem.
No i kazał drzwi zatrzasnąć za sobą, a klucze zostawić w kuchni (ma drugie, więc by wszedł), bo był na małych wakacjach i mieszkanie tak podobno tydzień stało puste i teraz jakoś od 2-3 dni do mnie wydzwania codziennie, a ja nie odbieram od niego telefonów.

Czy coś mi za to grozi? Dodam, że kupa była zapakowana w szczelną (wtedy) reklamówkę, więc (raczej) nic nie wyleciało.

#pytanie #nieruchomosci ♯gastrologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7e0618605297c54a62b60f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 41
@NDSS To się ciesz. Jak wynajmowalam z czymś takim, to do naszego czajnika straż pożarna przyjechała już pierwszego dnia (koleżanka nie umiała obsłużyć domofonu i zeszła otworzyć drzwi klatki)