Wpis z mikrobloga

@Pieniek1991: @se_mallo: @bigos555: No najgorsze dla mnie jest to że trzeba było wprowadzić obowiązek i restrykcje. Kurde czemu ludzie nie myślą o innych tylko o czubku własnego nosa najdalej xD?
Skoro maska nie rozpowszechnia wirusa to czemu by jej nie ubrać :D? Przecież ona prawie w niczym nie przeszkadza.
Totalny lockdown, zamykanie lasów i inne glupoty to zła droga.
Mycie rąk i maseczki to dobry pomysł więc #!$%@?ć rząd,
@bigos555: W zeszłym roku jak wróciłem z Wloch to trzymałem nieobowiązkową kwarantanne a potem nosiłem maseczkę jak w sklepach itd nawet jak nie było obowiązku gdyby każdy tak robił epidemii by nie było a już napewno nie 3000 przypadków ;P
@bigos555: To nie, po prostu wydaje mi się że Covid jest na tyle poważną i co wazniejsze łatwo roznoszącą się chorobą że trzeba. Jeśli by znikł to raczej maseczki bym też nie nosił do kolejnej łatwo roznoszącej się choroby.
@Niebadzlosiem: Ale wirusy i bakterie łatwo roznoszące się i powodujące choroby istniały i przed covid 19. Kilkanaście tysięcy osób w Polsce co roku umiera na zapalenie płuc. A u podstaw tego zapalenia płuc leżał właśnie taki wirus lub bakteria. A mimo to, ty czy ja, uznaliśmy że jest to akceptowalne ryzyko, pomimo tego, że być może ktoś przez nas nie przeżył kolejnego roku. Dokładnie tak w tej chwili część ludzi uznaje
Co Wam przeszkadza ubrać ja w sklepach czy zbiorkomie ?

@Niebadzlosiem: Chcesz się chronic, twoja sprawa ale nie narzucaj i nie odbieraj mojej wolności która mam zapewniona dzięki konstytucji i jeśli ktokolwiek chce na mnie to wymusic to zrób to zgodnie z prawem.