Wpis z mikrobloga

Czas na przedostatnie starcie

W lewym narożniku Hindus Narain Karthikeyan. Kolejny kierowca, który miejsce w Formule 1 dostał tylko dzięki $. Jego tempo było beznadziejne, niezależnie kto był jego teammate'm. Dodatkowo w 2011 i 2012 dostał angaż w jednym z najgorszych zespołów w dziejach - HRT, w którym osiągnął ostatnie 2 DNQ oraz ukończył wyścig na najniższej pozycji w historii tej dyscypliny (24 miejsce na 24 sklasyfikowanych podczas GP Europy w 2011)

W prawym narożniku Włoch Alex Zanardi (na zdjęciu). Ja wiem, że nie jest to pierwszy lepszy ogur, o czym świadczą wyniki w CART. Ponadto przebył też naprawdę ciężką drogę po wypadku w którym stracił obie nogi. Za to należy się szacunek. My jednak oceniamy wyniki w F1 i już sam sezon w Williamsie w 1999 roku jest już wystarczającym powodem, by na tej liście się znalazł i upokarzająca porażka 35:0 z Ralfem Schumacherem.

Głosujemy na większego ogura
Pełna lista zawodników: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11UkqZQ1-KcsYX3j9X5KpgYXcouihIh8xURQlR1HNOWw/edit#gid=0

#ogurtrzydziestolecia (tag do obserwowania/czarnolistowania)
#f1
Pobierz
źródło: comment_1602065567d1mUQARhSYXBy8EyKdKAp0.jpg

Kto jest większym ogurem

  • Narain Karthikeyan 94.7% (72)
  • Alex Zanardi 5.3% (4)

Oddanych głosów: 76

  • 12
Nie chciałem umieścić tylko dziesięciu kierowców, jako że w ciągu 30 lat wszelkiego rodzaju ogurów było całkiem sporo i żeby nie było, że kogoś pominąłem.. Dodatkowo wybrałem tylko takich co byli na 3 Grand Prix, żeby móc z większą pewnością stwierdzić ich brak umiejętności

Ponadto niektórych dałem też przez wzgląd na dosyć wątpliwe osiągnięcia, jak rekord kar dla Maldonado, Scoot Speed jako zeropunktowiec z akademii Red Bulla, czy astronomiczny wpierdziel Zanardiego od
@grisha12: Gdyby wybrał tylko dziesięciu to by było zestawienie jak każde inne. Natomiast tutaj przy zawodniku masz konkretną argumentację z jakiego powodu znalazł się w zestawieniu jak chociażby Zanardi 35:0. Ogólnie atutem jest to ze masz wielu kierowców i możesz się czegoś dodatkowo dowiedzieć. Jeżeli ktoś chce krytykować zestawienie za obszerność to warto sobie przypomnieć jak na tagu ogórem był nazywany praktycznie każdy zależnie od formy w pojedynczym wyścigu.
@Gentleman_Adrian: Rodzi się pytanie jakie sens ma taki konkurs. Od rzucania ciekawostkami jest mirek do abc f1, jak masz niedosyt to pewnie nie zabroni Ci tworzyć własnego kontentu. Ostatni argument jest tak biedny, że przeczytaj sobie go 5 razy i zrozum, że kompletnie jest z dupy i nic nie wnosi.
@grisha12: Napisałem wyżej jaki ma sens czyli coś nowego oraz ciekawego, dużo osób oddaje głosy więc widać ze zabawa cieszy się zainteresowaniem. Pisanie ze ktoś jest wyłącznie od czegoś albo ze na coś wydaję pozwolenie to trochę xD. Kilka osób ma swój tag tematyczny gdzie dodaje historie, a bardzo dużo osób od czasu do czasu zarzuci jakaś ciekawostkę. F1 to wiele lat historii oraz zawirowań jak w każdym sporcie więc temat
@Gentleman_Adrian: lol typie wiem czym jest określenie "ogur" - to, że nie komentuję zbyt często (bo 3/4 do wysrywy jak ten konkurs i spam), nie oznacza, że nie przeglądam tagu regularnie. Sam "konkurs" uważam za bezsensowny już u podstaw, ale jak się chcecie to się bawcie - jedynie daje znać, że to dziecinada. Więcej ogarnięcia w życiu życzę.