Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tkwię w martwym związku :/ Na początku było fajnie jak w tych wszystkich memach. Był s--s, wycieczki, śniadanka i kolacje. Po jakimś czasie zaczęły się spory o pierdoły, więc co było najlepszym wyjściem? Tak jak mówią memy - dziecko. Znowu było fajnie, pojawiło się coś nowego ale trwało to dosyć krótko. S--s był sporadyczny, kłótnie coraz częstsze a na domiar złego...po długich miesiącach braku seksu, niestety złotym strzałem załatwiłem nam drugie dziecko. Nie było już tak wielkiej radości z testu ciążowego, a z ludzi kłócących się o jakieś pierdoły staliśmy się zupełnie obojętni. Nie mamy ślubu. Jesteśmy że sobą 8 lat. Jedno dziecko ma trzy lata, drugie trzy miesiące. Oboje nie możemy już patrzeć na siebie i łącza nas tylko dzieci. Jak żyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7cd841605297c54a62b422
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: odejść :) Swoim życiem nakreślasz dzieciakom rzeczywistość. Tworzysz ich przekonanie o życiu, relacjach i ich samych.

Plusy rozstania:
1. Lepiej dla ciebie, dzięki czemu będziesz dawał dzieciom szczęśliwego siebie, a nie sfrustrowanego, smutnego, zmęczonego (...).
2. Nauczysz dzieci szacunku do siebie (dbania o siebie i swoje szczęście) i szacunku do drugiej osoby - w toksycznych związkach nie ma szacunku do partnera.
3. Dasz (będziecie dawać osobno) im poczucie bezpieczeństwa - kłócący się/nie rozmawiający ze sobą rodzice są źródłem stresu, przez co mózgi dzieci będą się źle rozwijały. Ponadto jest to słaby
  • Odpowiedz
po długich miesiącach braku seksu, niestety złotym strzałem załatwiłem nam drugie dziecko


@AnonimoweMirkoWyznania: czekaj czekaj... czyli nie chciała z Tobą seksu, a potem nagle po długich miesiącach bez idziecie do łóżka i bum od razu ciąża? Muszę przyznać, że wyborna zarzutka bo udajesz idiotę na tak wielu poziomach xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam ma razie tylko kilkuletni staz, ale 2 dzieci mam i poki co wydaje mi sie ze podstawą w zwiazku jest przestanie byc egoísta. Jakas taka moda ostatnio sie na to zrobila. Staraj sie jak najwiecej robic dla zony, a po jakims czasie to zaprocentuje. moze za pare miesiecy, moze za rok, ale zaprocentuje. Ale niestety najgorsze jest w tym to, ze trzeba chciec:(
  • Odpowiedz