Wpis z mikrobloga

to na bank jego konto, gościu się produkuje nawet do wpisów sprzed dwóch dni a tym bardziej widzę go poruszył wpis Tomasza którzy zarzucił mu, że na betonie kobietę przekręcili
https://www.wykop.pl/wpis/52525895/pamietacie-jak-pisalem-o-panu-tomaszu-ktory-jest-s/

Łukaszku zgłosiłeś ostatnią loterię do urzędu celnego? wiesz, że to się zgłasza wcześniej nie? no przecież Ty zawsze taki dobrze zorganizowany więc pewnie to wiedziałeś

i jak było z tym betonem? pozdrawiam Cię cieplutko z niemieckiego miasteczka

#domza150tysiecy #lukaszbudowlaniec
astri - to na bank jego konto, gościu się produkuje nawet do wpisów sprzed dwóch dni ...

źródło: comment_1602015354oodqrKRKHPfN9p0K8A5Pac.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emlus: To prawda, ale Inwestor wcześniej przyjmuje ofertę cenową. A zakładanie, że każdy wykonawca to złodziej który tylko czyha żeby wydymać inwestora zakrawa na paranoje. Ale cóż, każdy mierzy swoja miarką.
  • Odpowiedz
@astri: to na bank jego konto - po czym wnosisz? Bo nie jadę po nim jak po burej suce? Podobno ten tag to miejsce gdzie bez moderacji i bana można napisać co się myśli. Mam inne zdanie na ten temat.
Dziwię się, że ludzie których jedyną ambicją zdaje się być możliwość pisania komentarzy pod filmikami typa z internetu, mają w ogóle odwagę pisać mu jak ma prowadzić firmę.
  • Odpowiedz
@chris_mack: łoo co za agresja, oczywiście że dzwoniłem. Powiedzieli, że są bardzo zadowoleni z mojej obywatelskiej postawy;-)
i owszem można tu wyrazić swoją opinię, tylko nie wiem czemu Ty wyrażanie swojej opinii zacząłeś od wyklinania i obrażania wszystkich wkoło:D
nie wiem czy ktoś pisze mu jak prowadzić firmę, bardziej mamy bekę z wielu durnych decyzji albo niepotrzebnych działań no i też możemy eee mogliśmy sobie pogadać w kulturalnym gronie shadowbanowanych
  • Odpowiedz
@virusriddle: Agresja? Sarkazm raptem. Ale żeby go zrozumieć trzeba mieć odrobinę dystansu do siebie.
Nie zacząłem od wyklinania i obrażania wszystkich wkoło, dopiero po wpisie Scottiego-33, który chciał mi zbrojenie w dupę wsadzić a na to to ja się nie zgodzę. Chyba, że to Wasz sposób na powitanie. To spoko nie wnikam, co kto lubi.
  • Odpowiedz