Wpis z mikrobloga

Pierwotnie planowano, że bilet 20-minutowy, który kosztuje teraz 3,40 zł, zostanie zamieniony na 10-minutowy za 3 złote. Urzędnicy wycofali się jednak z tego pomysłu. W nowej propozycji nie ma już biletu 10-minutowego, ten na 20 minut miałby pozostać, ale kosztowałby 4 zł, natomiast ulgowy 2.
Bilet 50-minutowy za 4,60 zł miał zostać zastąpiony godzinnym za 6 zł. W kolejnej urzędniczej propozycji nowa cena jeszcze została podniesiona: do 6,60 zł.

Za 6,60 to na pewno ludzie skorzystają...
https://gazetakrakowska.pl/krakow-podwyzka-cen-biletow-na-komunikacje-miejska-sa-nowe-propozycje-radni-zapowiadaja-poprawki/ar/c1-15219358

#krakow
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: wiem, ale mam manual, bo jestem biedakiem, zarabiam słabo bo tylko okolice 13 netto, może kiedyś będzie lepiej. Ale za to nie wiedziałem ze w automacie nie trzeba na przemian wciskać gazu i hamulca. Jak jeździłem hybrydami czy mercedesami z automatem, to musiałem hamować i przyspieszać. Wiec pewnie masz tego asystenta co sam jedzie w korku ale to to wogole mnie nie stac
  • Odpowiedz
@goferek: @GaiusBaltar: wszystkie Wasze obliczenia i mądrości kończą się w momencie, kiedy trzeba coś załatwić (albo pracujesz) w strefie. Oczywiście, jak sam napisałeś, TY starasz się ogarniać życie tak, żeby nie było takiej potrzeby. Cóż, gratulacje i powodzenia. Ale w prawdziwym świecie innych ludzi (szok, nie jesteśmy sami na tej planecie i nie tylko nasza perspektywa jest jedyną rzeczywistością) wystarczy, żebyś musiał podjechać załatwić sprawy paszportowe, gdzie 2h
  • Odpowiedz