Wpis z mikrobloga

Mnie Dargin i Niegocin zniechęciły do układania tras specjalnie po kwadraty :/

Ty jeszcze trochę i Cię Śniardwy przyblokują ;)


@Mindfock: Mnie też blokują jeziora - od północy Kisajno, od wschodu Niegocin, a do Śniardw mam jeszcze kawałek - 7 rzędów w dół mogę zjechać :P A swoich tras nie planuję po kwadraty - jadę tam gdzie ich nie mam, włączam w statshunters podgląd swojej lokalizacji i na bieżąco decyduję o
  • Odpowiedz
@cezeterson masz jeszcze dużo miejsca na zachód i tak jak pisałeś 7 kwadratów na południe :)
Swoją drogą niebieski kwadrat może się przesunąć ? Jak bym zaczął latać dziury na wschód i po minięciu jezior na północ i południe ?
Jezdżę dopiero od czerwca więc nie mam w ogóle ciuchów jesienno zimowych, nie mówiąc już o kasku bo potrzebuje minimum 62 cm, a nie łatwo taki znaleźć ;)

Kupiłem używkę. 990 za
  • Odpowiedz
@Mindfock: Może się przesunąć - na Twoim miejscu budowałbym od Niegocina na wschód - tam będzie sporo miejsca :) W ogóle na Stravie jest możliwość wybrania aktywności "Kayaking", więc na przyszły sezon się nie będę bawił w dziury na jeziorach tylko trzeba będzie je opłynąć xD

Jezdżę dopiero od czerwca więc nie mam w ogóle ciuchów jesienno zimowych, nie mówiąc już o kasku bo potrzebuje minimum 62 cm, a nie łatwo
  • Odpowiedz