Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Ostatnio pewien eee... inny projekt pochłania mój wolny czas i nie mogę tak często odwiedzać moich #bezdomnesimy . Ale dowiedziałam się wczoraj o pewnym modzie i koniecznie trzeba go wypróbować! W skrócie wonderful whims nadaje simom preferencje co do wyboru partnera - nie tylko orientację, ale nawet kolor włosu czy ubiór. Mam nadzieję, że podążając za głosem serca moich simów historia trochę się pokomplikuje ;)

Wracając do historii - Olga już zbliżała się do porodu, więc czas było przeprowadzić Doriana do jego własnej piwnicy, jak oceniacie wystrój? Dosyć przestronna wyszła, zaszalałam z pieniędzmi po Klarze xD

#gry #thesims #simsy #sims4 #thesims4 #patosimy
KoriManiaczka - Dzień dobry!

Ostatnio pewien eee... inny projekt pochłania mój wolny...

źródło: comment_1601996744mtyiap1nDFkIFHyrC4f7MJ.jpg

Pobierz
  • 22
  • 62
Na kluby wbiła też starsza siorka Olgi, z poprzedniego związku Aleksandra. Mimo, że widziały się pierwszy raz w życiu, Olga mogła wykonać interakcję "przypomnij żenujące zdarzenie z dzieciństwa".

"A pamiętasz, kiedy byłaś mała i nasz stary zdradził Twoją matkę? Hahahahha" <- tak to sobie wyobrażam xD

No ale to na tyle jeżeli chodzi o moje ostatnie granko. Czekam na sugestię co ciekawego mogę zrobić z trojaczkami, Olga nie wygląda na kogoś, kto
KoriManiaczka - Na kluby wbiła też starsza siorka Olgi, z poprzedniego związku Aleksa...

źródło: comment_1601997523fY9HSOmGWt0Am5tq6UYC6Q.jpg

Pobierz