Wpis z mikrobloga

Ostatnio czuję się przytłoczony, jakby zamknięty w czterech ścianach. Dzień w dzień ta sama rutyna i chyba już zupełnie straciłem kontrolę nad własnym życiem. Dlatego planuję pieszą wędrówkę na Hel. Plan jest prosty, biorę ze sobą namiot, wychodzę z domu i idę prosto przed siebie. Jak oceniacie moją trasę? Dam radę przejść ją w cztery dni?

PS. zabieram ze sobą jeszcze kolegę ale on jest z Gdyni więc to w sumie po drodze i nie muszę nadkładać drogi.

#kiciochpyta #pytanie #podroze #podrozujzwykopem #polska #morze #depresja #przegryw
Lake_Titikaka - Ostatnio czuję się przytłoczony, jakby zamknięty w czterech ścianach....

źródło: comment_1601988989bOVSvL01Yz2OaeC0XfpAyZ.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@Lake_Titikaka
Jeżeli nie robiłeś sobie wcześniej jakiś dłuższych spacerów i nie masz dobrych butów to to będzie pierwsza i ostatnia Twoja wędrówka.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: @Lake_Titikaka: jeżeli tylko nie jesteś ulańcem i czasami się sportujesz w jakikolwiek sposób, to bez problemu zrobisz to w 4 dni. Mam ostatnio podobny pomysł, z tym, że chcę uderzyć na południe i "zaliczyć" beskid mały i śląski (jakieś 50+km) w dobę :F
  • Odpowiedz
  • 0
@Lake_Titikaka
Nie straszę tylko mówię z własnego doświadczenia. Parę dni nogi dochodziły do siebie jak zrobiłem prawie 30 km bez przygotowania i w wojskowych butach, oczywiście z dodatkowym ciężarem. Ale ja nie miałem wyboru ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz