Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Żeby mieć jakąkolwiek szansę u #p0lka musisz być nie tylko ponadprzeciętnie przystojny ale również być z bogatej rodziny/ dorobić się wszystkiego ciężką pracą.
A i tak nie wiesz czy za 10 lat nie zostawi cie dla przystojniejszego i bogatszego.
Nie wiesz nawet twoje ciężko zarobione pieniądze idą na twoje dziecko.
Niestety taka jest rzeczywistość i albo musimy się w tym pogodzić albo szukać kobiet na Ukrainie/ w Rosji albo w Azji.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder
chemikorganik - Żeby mieć jakąkolwiek szansę u #p0lka musisz być nie tylko ponadprzec...

źródło: comment_1601985392Tz1AyOlgSvLB71pXrUMJsK.jpg

Pobierz
  • 27
@chemikorganik: przede wszystkim trzeba babie wmawiać, że jej się ufa, że się ją kocha, że wszystko jest fajnie, a za plecami nonstop monitoring tego co robi, gdy nie jest z nami.
Baba ZAWSZE znajdzie kogoś przystojniejszego od Ciebie, zawsze.

Plus nigdy przenigdy nie wierzyć w jej słowa, tylko obserwować czyny.

Jest jeszcze wiele zasad, ale to takie pierwsze najważniejsze, które przyszły mi do łba.
@pijekubusplay: a nie no wiadomo tez swoje przyzylem i po znajomych widze. I nie raz mialem takich znajomych co byli para do konca zycia i o jeden dzien dluzej a po pierwszej klotni sie rozstali. Czesto tez jest tak ze relacja nie jest do konca prawdziwa sa ze soba facet tez tak mysli ale jednak jest inaczej. Ja np wiem ze moja dziewczyna mnie nie opusci dla innego. Wiadomo mozemy sie
@czarny_black: akurat tutaj jestem pewny ze sie nie trafi chyba ze cos #!$%@? bede ja mial w dupie zagadywal itp lub sie mocno poklocimy. Inaczej nie ma najmniejszych szans tutaj na to by tak o nagle mnie rzucila dla innego
@chemikorganik:

Nie wiesz nawet twoje ciężko zarobione pieniądze idą na twoje dziecko.


Przecież test DNA to w dzisiejszym tinderowo-instagramowym świecie niemal standard. Powinien go zrobić każdy szanujący się mężczyzna, szczególnie że ceny nie są już mega zaporowe, a zgoda różowej nie jest do niczego potrzebna.
@chemikorganik: Siejesz propagandę tworząc pozory, że polskie kobiety to najgorsze zło. Jesteś tak nienormalny jak te zdemoralizowane dziewczyny. Ile masz doświadczenia? Ile związków? Ile lat?
Nie jeden nawet garbaty facet znalazł sobie normalną dziewczynę. Ty musisz mieć coś nie tak z psychiką skoro tak nienawidzisz Polek. Zostałeś skrzywdzony, oszukany, obrażony? Wylecz rany, wyżal się i do przodu, ale nie generalizuj i nie jęcz. Jęczy się gdy głowa boli, ale nie gdy