Wpis z mikrobloga

Ale się jaram. Idę zaraz do juli na zakupy :D

człowiek uczy się cieszyć z małych rzeczy. Tylko to mu zostało z tego życia po 30tce.. już czekanie na śmierć w zasadzie. Jak do 30tki idealnie nie poprowadzisz życia i nie jesteś ustawiony czy to finansowo, czy rodzinnie, typu związek, partnerka/żona dzieci. To już potem koniec jest. Możesz akceptować jedynie albo sznur. Związane ręcę się ma. Jeszce pal sześć jak nigdy nic nie osiągnąłeś nigdy nic nie miałes to idzie się przyzwyczaić bo czego oczy nie widziały tego sercu nie żal. Gorzej kiedy jednak miałeś coś z prawdziwego życia a potem tego nie masz.

#oswiadczenie #zycie #przemyslenia
  • 17
@Wiciu89: Zależy coś Ci się udało osiągnąć w tej drodze do 30tki i czego chcesz. Jeżeli np partnerka życiowa.. No to jeżeli dziewczyny zmieniałeś jak rękawiczki i więcej życia to byłeś z kimś niż sam, no to poznanie kogoś po 30tce nie będzie problemem. Jeżeli miałeś tam jeden związek albo żadnego na te 30 lat to zapomnij.

Statystcznie jeżeli chodzi o małżeństwa to między 30 a 40 jeszcze jakieś związki są
@YouHadControlOfThisShipTheWHOLEtime: Bliżej mi do 40 niż do 30 i mam nadal swoje pasje. A to wyskoczę na tenisa, a to na narty. Dochodzi do tego gra na instrumencie, czytanie ciekawej literatury. Wszystko zależy od człowieka i jego podejścia. Ogarniam dom, dzieci, zakupy itd. Normalne, odpowiedzialne życie plus coś rozwijającego dla siebie.
@her_flik: I think you missing the point. Masz dzieci. Toć o tym wspominałem.
"Wtedy jest się dumnym, ma się satysfakcje i SENS ŻYCIA. Masz dla kogo żyć, masz w kogo wierzyć. Jesteś częścią czegoś, realizujesz się."
Mi by wystarczyło i to. Dodatkowo masz z kim grać w tenisa, masz taką lokalizację/pracę/zdrowie że możesz jeździć na tych nartach.
Nikt nie pisze tutaj o nie posiadaniu hobby, czy czegoś co lubi robić. Tez
@YouHadControlOfThisShipTheWHOLEtime: Aaa sory, masz rację. Mam wokół siebie dużo dziewczyn blisko 30 które są fajne, mądra, wykształcone z fachem w ręku i też są same. Po prostu z nikim do tej pory nie udało się zgrać. Czasem tak jest, mimo ogromnych chęci jakoś nie można spotkać tego jedynego. Pozostaje żyć i się nie zamykać na innych. Realizować się. Nigdy nie wiadomo kogo można spotkać w sklepie, czy na ulicy. Wiem, że
Mam też kuzyna po 30, który parę miesięcy temu poznał przez tindera świetną laskę- lekarkę w jego wieku. Planują ślub, są super dopasowani


@her_flik:

Parę miesięcy się znają i planują ślub ? Wszystkie związki są super przez pierwsze miesiące. ślub to po paru latach najwcześniej. Ja się nauczyłem, że to jak jak jest na początku nie ma znaczenia i nic nie znaczy, po pół roku do roku bycia razem dopiero zaczyna
@her_flik: Okej, będę czekał :P. Wiek nie ma nic do rzeczy akurat, można sie zaskoczyć, że ludzie 30lat zachowują się jak 9 albo 12 i wcale nie przesadzam i człowiek aż nie dowierzał, że w takim wieku ktoś by mógł zrobić coś takiego czy zachowywać się jak takie dziecko małe.Czy patusiarska gimbaza która w głowie dalej ma 14 lat, a na liczniku już 30. Sama idea pewnych sytuacji wydawała się być