Wpis z mikrobloga

@Lipathor: czytałem kiedyś że mieli robić, ale czy to jest już potwierdzone?

Po cholere robić remake serialu, który się w ogóle nie zestarzał, ilość i jakoś efektów jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Jeden z najlepszych serialy ever, w ostatnich latach nie pojawiło się nic do by mu dorastało do pięt.
@Lipathor: Ja to nazywam, amerykanie w kosmosie - cała ta pseudo demokracja, dziennikarze, noszenie krawatów itp. rzeczy w sytuacji kiedy są zagrożonym gatunkiem. A najbardziej to, iż nawet nie starali się w serialu pokazać jakąś sensowną technologie, za to wszyscy biegają z bronią palną, jeżdżą Hamerami, po ataku atomowym budynki stoją, i te wydawanie poleceń kapitana przez oficera łącznikowego który ma słuchawkę na kablu.
Ale spokojnie, obiecałem sobie, że w tym
@Nacho_Libre: Ja zacząłem to oglądać jak leciał na TVP2 i to jeszcze jakoś w połowie drugiego sezonu bodajże. Później ściągnąłem pierwszy i oglądałem sobie cały xD Nie jest to jakieś arcydzieło ale z braku laku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nacho_Libre wszystko co wymieniłeś jest bardzo dobrze uzasadnione w samym serialu. Mi właśnie to się podoba, że battlestar nie ma wielkiego ekranu na środku jak star trek tylko bardziej przypomina łódź podwodną. Mostek jest dobrze opancerzony w środku statku, a nie na widoku. No i postać kapitana Adamy jest najlepszym kapitanem jakiego kiedykolwiek widziałem w filmach.