Wpis z mikrobloga

Kurde, do dzisiaj nie mogę dojśc do siebie jak rok temu wykopowe prawactwo pałowało masowo Wiplera do rekordowego poparcia AfD, że to super, wreszcie Niemcy się zmieniają na lepsze. Tak, dobrze czytacie, cieszyli się z tego, że partia, która podważa granice z Polską, chce stamtąd wygonić setki tysięcy jeżeli nie miliony legalnie i ciężko pracujących Polaków oraz opowiada się otwarcie o ścisłym sojuszu z Rosją, zdobywa coraz większe poparcie w Niemczech xDDD
Oni by ostrzyli siekierę dla mordercy, który ma ich zaraz pociachać i by podspiewywali sobie wesoło xDDD
Nazywając ich amebami obrażam ameby.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #niemcy
Syn_Tracza - Kurde, do dzisiaj nie mogę dojśc do siebie jak rok temu wykopowe prawact...

źródło: comment_16019687843yObRzGI8Q9Rtvk5e2R8kA.jpg

Pobierz
  • 50
@Syn_Tracza: Piwler to bylby w pierwszym szeregu klaskajacych, gdyby zyl paredziesiat lat temu jak powstawalo NSDAP.
@rainbow_kommando: W Niemczech jest to informacja kompletnie pomijalna, nawet takie skrajne partie jak AfD maja w glebokim powazaniu "problem" LGBT i raczej skupiaja sie na gospodarce(czy tam jej niszczeniu). Ja do dzis nie moge wyjsc z podziwu, ze w Polsce kwestia gejow jest tak istotna dla przecietnego Kowalskiego, ze jest w stanie poswiecic swoje
@Syn_Tracza: Bo wykopowe prawactwo jest tak ograniczone, że myśli, że jak rządzi konserwatywna prawica za granicą, to znaczy, że będzie wolny rynek z Polską i zarobimy miliardy euro na handlu
No bo przynajmniej tego wrednego lewactwa nie będzie!!!! I Polaków-emigrantów xD

Nasz export to chyba w 20+% Niemcy, więc bawią mnie zawsze wykopki, które by chciały najchętniej upadku tych Niemiec. To do takiego USA idzie jakoś 5% max jak dobrze pamiętam
Ja do dzis nie moge wyjsc z podziwu, ze w Polsce kwestia gejow jest tak istotna dla przecietnego Kowalskiego


@miki4ever: Partia potrzebowała wroga żeby było o czym krzyczeć w mediach jak w tle przepycha się dziwne ustawy i wciska swoich na stołeczki. Partia wybrała LGBT bo temat nośny, dao się ludzi wkręcić w niego bo i kościół się zaangażuje i zagrożenie dla dzieci można w narrację włożyć...
No i poszli w
@Fearaneruial: Niby jak ich temat ugryzl w dupe? Duda prezydentem na druga kadencje, poparcie maja stabilne od lat, wygrywaja kolejne wybory...

Nie zrozumiales, mnie nie dziwi, ze PiS poszedl w ta narracje, to jest logiczne, mnie dziwi, ze Polacy cos takiego kupuja.
@Syn_Tracza CDU/CSU robią interesy z Rosją kosztem Polski.
To CDU/CSU nie chce rozwiązać sprawy reperacji.
To CDU/CSU forsują z Francją, aby utrącić polskie firmy transportowe.

Niemcy przynajmniej dbają o swój interes, podobnie AfD. Ty natomiast płaczesz, że jakaś partia w obcym państwie nie dba o interes Polski.
CDU/CSU robią interesy z Rosją kosztem Polski.

Czemu kosztem Polski? Węgry, w skali swojego małego państwa robią większe interesy z Rosją i żaden prawak się do tego nie #!$%@?,

To CDU/CSU nie chce rozwiązać sprawy reperacji.

Bo zostałą roziwązana kilkadzisiąt lat temu, zrzekliśmy się ich i tyle

To CDU/CSU forsują z Francją, aby utrącić polskie firmy transportowe.

Chcą równych warunków dla wszytskich firm, a nie tak, że polska firma robi interesy w