Wpis z mikrobloga

Kurde, do dzisiaj nie mogę dojśc do siebie jak rok temu wykopowe prawactwo pałowało masowo Wiplera do rekordowego poparcia AfD, że to super, wreszcie Niemcy się zmieniają na lepsze. Tak, dobrze czytacie, cieszyli się z tego, że partia, która podważa granice z Polską, chce stamtąd wygonić setki tysięcy jeżeli nie miliony legalnie i ciężko pracujących Polaków oraz opowiada się otwarcie o ścisłym sojuszu z Rosją, zdobywa coraz większe poparcie w Niemczech xDDD
Oni by ostrzyli siekierę dla mordercy, który ma ich zaraz pociachać i by podspiewywali sobie wesoło xDDD
Nazywając ich amebami obrażam ameby.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #niemcy
Syn_Tracza - Kurde, do dzisiaj nie mogę dojśc do siebie jak rok temu wykopowe prawact...

źródło: comment_16019687843yObRzGI8Q9Rtvk5e2R8kA.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om Pewnie by nie chciało, ale AfD nie mówi nic innego, niż pozostałe partie oprócz Zielonych, którzy jednak chcą jakoś załatwić tę sprawę.

Nikt z tego powodu nie mówi, żeby nie gadać w ogóle z CDU/CSU.
  • Odpowiedz
Chcą równych warunków dla wszytskich firm, a nie tak, że polska firma robi interesy w Niemczech, ale nie musi spełniać warunków, które musi spełniać niemiecka.


@Syn_Tracza: jacy wy naiwni jesteście to xD, a powiedz mi, solidarność europejską też łykasz?
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: @niochland: prawaki żyją w we własnym świecie, w którym tacy, jak oni są wszędzie gorąco witani, a imigranci to tylko ci źli ciapaci, których nikt nie lubi. Mieszkam w Szwajcarii, czytam nieraz opinie o tym kraju i u prawaków to wygląda tak:

Szwajcaria każe imigrantom dostosować się do swojego prawa - brawo, tak trzeba, piękny kraj!
Prawak przyjeżdża do Szwajcarii i okazuje się, że sam jest imigrantem,
  • Odpowiedz
@adibor: Szwajcaria jest jednym z najbardziej rasistowskich państw w Europie. Nie trzeba być prawakiem aby to wiedzieć.

Rodowicy Szwajcarzy w większości nie przepadają za imigrantami, którzy tam pracują i normalnie żyją.
  • Odpowiedz
W Niemczech jest to informacja kompletnie pomijalna, nawet takie skrajne partie jak AfD maja w glebokim powazaniu "problem" LGBT i raczej skupiaja sie na gospodarce(czy tam jej niszczeniu). Ja do dzis nie moge wyjsc z podziwu, ze w Polsce kwestia gejow jest tak istotna dla przecietnego Kowalskiego, ze jest w stanie poswiecic swoje finanse i dobrobyt, tylko po to, zeby dwoch kolesi nie moglo zyc oficjalnie razem.


@miki4ever:
https://www.thelocal.de/20160609/afd-backtracks-after-politician-says-gay-people-should-be-jailed
https://www.dw.com/en/afd-publishes-sex-education-proposal-focusing-on-classical-family-values/a-36401503
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
CDU/CSU robią interesy z Rosją kosztem Polski.


@Volki: mówisz o NS2? To jest inwestycja holenderskich i niemieckich przedsiębiorstw z Gazpromem. Po pierwsze nikt polskim prywatnym firmom nie bronił dogadać się z Gazpromem, a po drugie o ile mi wiadomo Polska ma w planach własny gazociąg.

To CDU/CSU nie chce rozwiązać sprawy reperacji.


Polska przegrała wojnę w 3 tygodnie, a potem liżąc buty stalinistom zrzekła się reparacji. To nie problem Niemców,
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: z tym eksportem 20% do Niemiec to piszecie tak, jakby Niemcy nam łaskę robiły, że kupują towary tutaj wyprodukowane XDDD i jak doszła ta AfD do władzy to ot tak by zmieniła import towarów. Niemcy są tam gdzie są, bo wiedzą że business is business. Dlatego z jednej strony biją po łapach Ruskom, a z drugiej robią wielkie interesy, nawet na przekór UE (chodzi o NordStream2)
  • Odpowiedz
@Volki: mówisz o NS2? To jest inwestycja holenderskich i niemieckich przedsiębiorstw z Gazpromem. Po pierwsze nikt polskim prywatnym firmom nie bronił dogadać się z Gazpromem, a po drugie o ile mi wiadomo Polska ma w planach własny gazociąg.


@windows95: NS2 jest oficjalnie wspierany przez rząd Niemiec. Lobbują za każdym razem za najmniejszymi karami i obostrzeniami. I nie udawajmy, że Gazprom to jakaś niezależna od Putina i jego wierchuszki
  • Odpowiedz