Wpis z mikrobloga

Sławek, kogo Ty chcesz nabrać na te Twoje słodkie gadanie?

Bądź chłop i przyznaj prawdę.

Słodzisz menelowi tylko dlatego, że słyszałeś przecieki o stanie zdrowia knura. Słodzisz tylko dlatego, że dobrze wiesz że wasze słowa o pomocy knurowi są gówno warte. Chcecie wycieranie dupska i ewentualne wożenie wózka zrzucić na matkobijcę. Ile jest warta wasza pomoc widać po tym jak on jest w spitalu: efektem tego jest wybita szyba, ćpun w 3 tygodniowym ciągu, rozcięta siatka w płocie, skradziony pies i niesamowity smród w domu. To są efekty waszej pracy.

Przez 3 tygodnie nieobecności knura nie posprzątaliście, nie zrobiliście porządku nic. Jedynie coraz częstsze lajty naćpanego Majora bo dla was tylko kasa się liczy. Rzucacie tylko słowa na wiatr, ale zobacz - coraz mniej idiotów się na to nabiera.

Prawda jest taka, że dopóki można było nagrywać z kononem to deklarowaliście złote góry, pomoc jakiej nie miał nikt. Efekty każdy zna. Teraz jak wiadomo, że z nagrywania mogą być nici to szukacie idioty który będzie choremu podcierał tyłek. Bo za darmo przecież nawet Twoje pachołki nie przyjdą.

Takie są fakty.

Poza tym, nieźle mnie rozśmieszasz swoimi filmami. Naprawdę myślisz że przekonasz ludzi tym miękkim cipieniem? Wciąż 98% ludzi będzie do Ciebie krytycznie podchodzić. Bo nie da się Twoim tanim manipulacjom.

Gdyż jesteś fałszywym kłamcą i obłudnikiem. I to nie hejt, tylko poparte faktami sprawy. Ale Ty nigdy tego nie przyznasz, najlepiej jest uciekać lub przemilczeć i płakać że hejt hejt. Ty nie wiesz jeszcze co to prawdziwy hejt, nie chcesz spotkać hejtera, wierz mi.

I uwierz mi też w drugą rzecz - na wadowickim artykule się nie skończy. Chciałeś sławę, będziesz ją miał.

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 5
@SiennaWest: Absolutnie nic z tych rzeczy, jaki szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu nagminnie popełniam błędy pisząc i wolę w sobie wyrobić zwyczaj poprawnej pisownii, niestety być może ku uciesze czterokopytnobębna